Wpis z mikrobloga

  • 5680
Pierwszy raz mam ochotę wyjść na ulicę i krzyczeć. Dzisiaj TK ustanowi, że przerywanie ciąży z powodu wad płodu i zagrożenia życia płodu/kobiety jest niezgodne z konstytucją. Ten kraj to jakaś #!$%@? farsa - kryzys gospodarczy, przy korycie same opasłe świnie, które w dupie mają Polaków, a przede wszystkim Polki. Nie jestem wojującą lewaczką, ale nie mieści mi się w głowie, że o moim życiu decyduje banda wypranych prawaków, która po cichu niszczy ten kraj. Jestem młodą kobietą, chcę kiedyś urodzić dziecko, ale nie chcę, żeby o tym co mogę a czego nie, decydował ktoś, kto sam o rodzinie nie ma pojęcia.
#tk #aborcja #gorzkiezale
batgirl - Pierwszy raz mam ochotę wyjść na ulicę i krzyczeć. Dzisiaj TK ustanowi, że ...

źródło: comment_16033568057dDPJ5loPIx3HOxe5owBN2.jpg

Pobierz
  • 334
  • Odpowiedz
@batgirl: jestem przeciwnikiem aborcji na zyczenie, jednak z toba w 100% sie zgadzam, uwazam ze zycie matki zawsze powinno byc najwazniejsze, a generowanie inwalidow to nic dobrego, tak samo jestem za aborcja po gwalcie czyli aktualnym prawem, ktore jest DOBRE ale nie bo jakies prawo kato debile musza wszystko co dobre niszczyc tak samo zreszta jak patolewacy
  • Odpowiedz
@gorszy_koniec_ukladu_pokarmowego nie będzie tak, lepiej sytuowane czy bardziej ogarnięte życiowo babki sobie poradzą wyjeżdżając za granicę, po dupie dostaną te które z różnych względów (no nie oszukujmy się, głównie finansowych), nie będą sobie mogły na to pozwolić.
No i aborcyjne podziemie znów rozkwitnie
  • Odpowiedz
jestem przeciwnikiem aborcji na zyczenie,


@Sweet_acc_pr0sa: To jej nie rób ( )

A tak na serio, najmniej aborcji jest tam gdzie istnieje dobra edukacja seksualna i najczęściej w tych krajach można bez problemu zrobić aborcję na życzenie. Paradoksalnie większość prawicowców zdecydowanie się sprzeciwia edukacji seksualnej, której dobre przeprowadzenie miało by dużo lepsze skutki w zapobieganiu aborcji niż wprowadzenie jakichkolwiek zakazów.
  • Odpowiedz
@batgirl: A już coś uchwalili? Bo mogę jedynie znaleźć informację, że dziś mają się tym zająć, a wcześniej latało info, że sędziowie nie chcą głosować jak Przyłębska każe, dlatego są opóźnienia.
  • Odpowiedz
jestem przeciwnikiem aborcji na zyczenie


@Sweet_acc_pr0sa: Zależy jak definiować :) Ja tam nie widze problemu w tabletkach "dzień po", później możemy rozmawiać o dylematach moralnych i momencie do którego na życzenie można.
  • Odpowiedz
  • 2
Czy oni sobie nie zdają sprawy z zasady wahadła w polityce?
Przecież prędzej czy później stracą władzę, o wtedy reperkusje ich dotkną mocno. I to bardzo.
  • Odpowiedz
Aborcja powinna być dostępna od buta, na życzenie kobiety. Nie ma logicznego powodu by tak nie było, nawet jak jej zakażemy to i tak będzie wykonywana nielegalni, tylko będzie mniej bezpieczna i droższa. Dokładnie tak samo jak z bronią i narkotykami.
  • Odpowiedz
uwazam ze takie ameby powinny ponosic pelnie odpowiedzialnosc iza swoje #!$%@?


@Sweet_acc_pr0sa: z drugiej strony te ameby później wychowają to dziecko i myślisz, że to się może udać? I tak źle, i tak niedobrze :(
  • Odpowiedz