Wpis z mikrobloga

  • 5680
Pierwszy raz mam ochotę wyjść na ulicę i krzyczeć. Dzisiaj TK ustanowi, że przerywanie ciąży z powodu wad płodu i zagrożenia życia płodu/kobiety jest niezgodne z konstytucją. Ten kraj to jakaś #!$%@? farsa - kryzys gospodarczy, przy korycie same opasłe świnie, które w dupie mają Polaków, a przede wszystkim Polki. Nie jestem wojującą lewaczką, ale nie mieści mi się w głowie, że o moim życiu decyduje banda wypranych prawaków, która po cichu niszczy ten kraj. Jestem młodą kobietą, chcę kiedyś urodzić dziecko, ale nie chcę, żeby o tym co mogę a czego nie, decydował ktoś, kto sam o rodzinie nie ma pojęcia.
#tk #aborcja #gorzkiezale
batgirl - Pierwszy raz mam ochotę wyjść na ulicę i krzyczeć. Dzisiaj TK ustanowi, że ...

źródło: comment_16033568057dDPJ5loPIx3HOxe5owBN2.jpg

Pobierz
  • 334
  • Odpowiedz
@batgirl tym orzeczeniem PiS już całkowicie zaora demografię w Polsce - już nie tylko czynniki ekonomiczne, ale również zwiększone ryzyko zdrowotne, będzie hamować decyzję o posiadaniu potomka
  • Odpowiedz
@batgirl: przeciez nic sie nie zmieni. Ten kompromis aborcyjny pozostanie jeszcze wiele lat. PiS jak zawsze odciaga uwage tematami zastepczymi. Jeszcze LGBT i religia w szkolach i bedzie ulubiony pakiet wojujacego Polaka.
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: nie dosc ze jestes glupit to dodatkowo jestes przestarszonym ignorantem ja przedstawilem w tym topicu cale swoje stanowisko w powyzszym temacie, ty uznales ze nie zpytalem sie o twoje argumenty, przeprosilem cie za to i poprosilem o przestawienie mi ich, a co ty robisz? bronisz sie przed tym rekami i nogami, wiec zakladam ze nie masz argumentow tylko PICRELATED

przestan juz odpisywac jezeli nie zamiescisz swoich argumentow

@Walenciakowa: masz
Sweetaccpr0sa - @szybki_zuk: nie dosc ze jestes glupit to dodatkowo jestes przestarsz...

źródło: comment_1603375673KciXkOWShKjcfYhHKRiVPW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@batgirl: Przy okazji przypominam, że Pan Duda zaorał Solidarnościowy Fundusz Wsparcia Osób Niepełnosprawnych który takim dzieciakom miał pomagać przekształcając go po prostu w Fundusz Solidarnościowy z którego wypłacili 13 emeryturę przed wyborami żeby sobie kupić głosy XDDDDD
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: Typie przestan walić te fikołki xD Nie podałeś ani jednego sensownego argumentu i uciekasz od dyskusji pytając jakie ja mam zdanie.
Nie uznałem, tylko stwierdziłem fakt i nie sugerowałem, że powinieneś to zrobić tylko odpowiadałem na inne debilne zdanie. Jesteś nie tylko głupcem ale i tchórzem, który ucieka przed faktem, że nie ma argumentów
  • Odpowiedz