Wpis z mikrobloga

  • 5680
Pierwszy raz mam ochotę wyjść na ulicę i krzyczeć. Dzisiaj TK ustanowi, że przerywanie ciąży z powodu wad płodu i zagrożenia życia płodu/kobiety jest niezgodne z konstytucją. Ten kraj to jakaś #!$%@? farsa - kryzys gospodarczy, przy korycie same opasłe świnie, które w dupie mają Polaków, a przede wszystkim Polki. Nie jestem wojującą lewaczką, ale nie mieści mi się w głowie, że o moim życiu decyduje banda wypranych prawaków, która po cichu niszczy ten kraj. Jestem młodą kobietą, chcę kiedyś urodzić dziecko, ale nie chcę, żeby o tym co mogę a czego nie, decydował ktoś, kto sam o rodzinie nie ma pojęcia.
#tk #aborcja #gorzkiezale
batgirl - Pierwszy raz mam ochotę wyjść na ulicę i krzyczeć. Dzisiaj TK ustanowi, że ...

źródło: comment_16033568057dDPJ5loPIx3HOxe5owBN2.jpg

Pobierz
  • 334
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: A co jeśli będzie miało pecha i tatuś się ulotni, mamusia zostanie sama bez wsparcia, wykształcenia i pomocy od rodziny? Nie zawsze się uda że "jakoś to będzie". Nie zawsze sobie poradzą rodzice. Co jeśli im się nie uda wszystkiego ogrnąć? Nie każdy miał farta że jego rodzice spobie poradzili. Czy naprawdę ludzie nie mogą decydować o swoim losie tylko muszą zdawać się na "jakoś to będzie?". Ja osobiście postanowiłem
  • Odpowiedz
@OrzechowyDzem: dokładnie, chodzi o kasę dla kościoła - oni później robią zbiórki na takich ludzi - 30% pójdzie do takiej chorej osoby, a 70% na obsluge, więc im się opłaca i będą się w to pchali choć by nie wiem.co - najłatwiej grać na emocjach.
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: tak samo jak twoje argumenty z braniem odpowiedzialności za swoje czyny. Świat nie jest zawsze piękny i kolorowy. Nie mowię o nakazie wykonywania aborcji tylko o takiej legalnej możliwości. A czy traumy nie może mieć kobieta która urodziła niechciane dziecko? Tak samo jak przy porodzie może coś nie wyjść. Są różne sytuacje, nie znasz każdej dlatego każdy powinien mieć mmożliwość decydowania na podstawie swojej własnej sytuacji w jakiej się aktualnie
  • Odpowiedz
@churros8: nazywasz dziecko kaszojadem, czyli #!$%@? a nie doroslas xD wielu ludzi nie chce miec dzieci w tym ja, ale w zyciu by mi dolba nie przyszlo uzywac okreslen "niechciany kaszojad" nazywasz tak swoje wyskrobane dziecko tylko po to aby zmyc z siebie poczucie winy
  • Odpowiedz
@churros8: czemu ludziom takim jak ty, branie odpowiedzialnosci za swoje czyny jest utozsamiane z kara, nie uwazam posiadania dziecka za kare, tylko za nastepstwo ewentualnych czynow, ale aby tak na to patrzec trzeba miec otwarta glowe, aborcja tez moze byc takim samym nastepstwem, z tym ze aborcja jest moralnie zla, i legalizacja tego nie zmieni
  • Odpowiedz
@1pikoFarad nie odpowiadam za Twoje nadinterpretacje, oczywiście chodziło mi że te bardziej "ogarnięte" z pośród tych które nie chcą urodzić sobie poradzą z zagraniczną aborcją, te w gorszej sytuacji rodzinno-ekonomicznej niestety nie.
  • Odpowiedz