Wpis z mikrobloga

  • 5680
Pierwszy raz mam ochotę wyjść na ulicę i krzyczeć. Dzisiaj TK ustanowi, że przerywanie ciąży z powodu wad płodu i zagrożenia życia płodu/kobiety jest niezgodne z konstytucją. Ten kraj to jakaś #!$%@? farsa - kryzys gospodarczy, przy korycie same opasłe świnie, które w dupie mają Polaków, a przede wszystkim Polki. Nie jestem wojującą lewaczką, ale nie mieści mi się w głowie, że o moim życiu decyduje banda wypranych prawaków, która po cichu niszczy ten kraj. Jestem młodą kobietą, chcę kiedyś urodzić dziecko, ale nie chcę, żeby o tym co mogę a czego nie, decydował ktoś, kto sam o rodzinie nie ma pojęcia.
#tk #aborcja #gorzkiezale
batgirl - Pierwszy raz mam ochotę wyjść na ulicę i krzyczeć. Dzisiaj TK ustanowi, że ...

źródło: comment_16033568057dDPJ5loPIx3HOxe5owBN2.jpg

Pobierz
  • 334
  • Odpowiedz
myślę, że ojciec dziecka ma tyle samo to powiedzenia, co kobieta, którą zostawia facet na wieść o ciąży.


@punk_panda: kobieta może ściągać alimenty od faceta. Co może facet, któremu kobieta zabija (zdrowe) dziecko?
  • Odpowiedz
@batgirl: Faceci też ma mają prawa zrzec się odpowiedzialności w przypadku gdy nie chcą dziecka, a matka i tak urodzi. Nadal muszą bulić alimenty, nawet jak dziecko urodzi się chore. Znieśmy obowiązek alimentacyjny i wtedy ewentualnie możemy pogadać o aborcji na życzenie.
  • Odpowiedz
zarzuciles mi ze nigdy nie spytalem cie o argumenty, i byl to moj blad tak wiec czekam


@Sweet_acc_pr0sa: nie zarzuciłem, tylko zauważyłem, że podwójnie absurdalny jest twój zarzut. Nie, nie będziemy teraz zmieniać tematu. Uzasadnij swoje zdanie najpierw. Co tak uparcie od tego uciekasz? Masz takie twarde zdanie, a nie potrafisz go uzasadnić? Jak to o tobie świadczy?
  • Odpowiedz
Widzę, ze w komentarzach nadal mamy niedouczonych dzbanów, którzy uwazaja, ze w ciąże zachodzi się tylko uprawiając seks bez zabezpieczenia XD UWAGA: czasem nawet antykoncepcja zawiedzie, gumka pęknie, albo hormony nie zadziałają dobrze, bo na przykład laska była chora itp. Poczytajcie trochę zanim zaczniecie ganić wszystkich ludzi, którzy wpadli od sebkow i karyn ruchajacych się gdzie popadnie bez zabezpieczenia
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: jakiej dyskusji dziecko drogie, wszystko co mialem do powiedzenia jest powyzej, z niektorymi mozna prowadzic dyskusje a ty troche poplules popisales cos o swoich argumentach poczym uznales ze ich nie przedstawisz i aktywnie od tego uciekasz

zakladam ze NIE MASZ ARGUMENTOW
wiec podziekuje ci za rozmowe
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: mówisz o braniu odpowiedzialności za swoje czyny ale czemu nie pomyślisz o tym co się ma urodzić? Seks jest czymś naturalnym i nawet znając metody antykoncepcji czasem coś nie pyknie. Wyobraź sobie że ktoś jest z biedniejszego domu, wyjechał na studia, poznał swoją drugą połówkę, utrzymuje się z pracy dodatkowej i tak samo jak druga osoba. W momencie wpadki życie się wali, ci ludzi nie będą mieli jak zapewnić godnego
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik facet nie może nic. Co ma zrobić kobieta, jeśli nie może ściągną alimentów bo nie ma z czego ściągać. Poza tym wychowanie dziecka to nie tylko sypanie hajsem. Wolałabym aby sąd przyznał prawo opieki ojcu, a ja byłabym fajna mamą na 4 dni w miesiącu albo i nie. A reszta miesiąca wolną i bez zobowiązań.
A teraz na poważnie: rozumiem twoje pytanie, decyzja powinna być wspólna. Kobieta, która usuwa ciążę bez
  • Odpowiedz
jakiej dyskusji dziecko drogie, wszystko co mialem do powiedzenia jest powyzej, z niektorymi mozna prowadzic dyskusje a ty troche poplules popisales cos o swoich argumentach poczym uznales ze ich nie przedstawisz i aktywnie od tego uciekasz


zakladam ze NIE MASZ ARGUMENTOW

wiec podziekuje ci za rozmowe


@Sweet_acc_pr0sa: Powyżej piszesz tylko o "braniu odpowiedzialności". Już cię w tym temacie wyjasniłem. Nie masz zadnych sensownych argumentów, tylko ujadasz dużo.
  • Odpowiedz
@Pirat_Bobek: nie wiem, moi rodzice zrobili sobie 2 dzieci, matka jakos skonczyla studia a ojciec pomimo tego ze na poczatku robil w #!$%@? robocie dal sobie rade, ale to #!$%@? ja inny jestem xD zawsze trzeba zakladac najgorszy scenariusz bo inaczej ciezko podeprzec jakakolwiek teze

a co jezeli sobie poradza i dziecko bedzie wyrastac w zajebistym domu z mlodymi rodzicami, dzieki czemu bedzie mogl liczyc na ich wsparcie w wieku dorastania
  • Odpowiedz
Tak tylko przypominam, że sekta która walczy o kary dla lekarzy oraz całkowity zakaz aborcji bez względu na wszystko zatrudnia żonę jednego z kandydatów na prezydenta w poprzednich wyborach, który cieszy się na stronie wypok pe el niesamowitą popularnością :)
  • Odpowiedz