Wpis z mikrobloga

@roxipoxi: Ciezko wybrac ulubione bo wszystkie moje rosliny zajmuja specjalne miejsce w moim serduszku ale zebralam kilka ktore (wedlug mnie) sa wyjatkowo urodziwe ʕʔ
Philodendron Brasil;
Peperomia Watermelon;
Wszystkie peperomie male i duze (uwielbiam);
Alocasia Dragon Scale (ulubiona roslina mojego niebieskiego, wyglada jak smocza luska);
Tradescantia fluminensis 'Tricolor' (jeszcze nie jest taka okazala jak u @
Woofinka - @roxipoxi: Ciezko wybrac ulubione bo wszystkie moje rosliny zajmuja specja...

źródło: comment_16033665212ti9PiJ8tjSD0ybPpjMLUU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Tradescantia fluminensis 'Tricolor' (jeszcze nie jest taka okazala jak u @magnes125 ale mam nadzieje, ze bedzie :D)


@Woofinka: Moja już dawno pocięta, ale straciłam serce do trzykrotek. Dobrze, że wbrew temu co piszą zostawiasz trochę zielonych części. Bez tego ciężko uzyskać okazałość :D
  • Odpowiedz
@magnes125: fotosynteza przede wszystkim ( ͟ʖ). Zobaczylam Twoja i sie zakochalam ( ʖ̯). Wiedzialam, ze predzej czy pozniej musi trafic na moj parapet ʕʔ.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@magnes125: byle do wiosny. Moja teraz stoi sobie na centralnie poludniowym oknie. Slonca i tak ma malo bo jest pochmurnie i dni coraz krotsze. Da sie ten rewers jakos zatrzymac czy one na jesien/zime po prostu tak maja?
  • Odpowiedz
@Woofinka: Da się wycinając nadmiarowe zielone części i zapewniając jej rozsądną ilość słońca. Widać nawet na zdjęciu, że pędy, które są przy oknie są bardziej wybarwione. Nie mam teraz dobrego światła. Jutro w dzień zrobię jeszcze jedno :)
  • Odpowiedz