Wpis z mikrobloga

Na początku miałem bardzo duży żal do najlepszego prawicowego Premiera RP po 1989r, JE Donalda Franciszka Tuska, że w 2014r opuszcza Platformę Obywatelską na rzecz pozycji Króla Europy. Po latach mogę z całą stanowczością powiedzieć, że to był najlepszy ruch ze strony JE.

Przez 5 lat, jako Król Europy, najważniejsza osoba w UE pozytywnie rozsławił Polskę na całym świecie. Niestety przyszli współcześni bolszewicy i wszystko zaprzepaścili. Zostaliśmy Somalią Europy.

JE Donald Franciszek
źródło: comment_1603298757YQKLI9sf995NrfXUYg7Kn7.jpg
@Nevak: jedyna zasługa Donka to nie wpieprzanie się pomiędzy wódkę a zakąskę. Cała reszta to fundusze unijne, niskie koszty pracy, słaba złotówka i ogromne środki unijne. Jako największy kraj dostaliśmy największą ilość srodkow. Jeśli znasz jakieś inne jego posunięcia ktore pomogły to daj znać. Elektrownia atomowa nic nie ruszyła się za rządów PO, jeszcze wybudował blok węglowy w elektrowni Opole narażając PGE na straty z racji nieopłacalności projektu.
@rafal-heros: tak dzieki temu wyglada ze podatkow jakos strasznie nie podnosil (patrzac na tzw oplaty pis( ͡° ͜ʖ ͡°) a to przeciez jeszcze nie koniec) a wybudowal stadiony drogi orliki. I to tylko przez 8 lat( ͡° ͜ʖ ͡°). Mamy piaty rok pisu i wyglada ze jestesmy ostro w dupie a podnoszenia podatkow jeszcze konca nie widac.
Drogi na plus chciaiz nie obyło się bez afer gdzie przestępcy budowali się w domu budowlane i zarabiali szybka kasę w 3 miesiące., Sadiony przynoszą stratę. Warszawa miała farta i Narodowy sponsoruje PGE czyli cały kraj w postaci rachunków za prąd ( polskie zarządzanie, czyli niech państwowa spółka sponsoruje coś co przynosi stratę) gorzej mają inne miasta które utrzymuja stadiony jak Wrocław czy Gdańsk.
https://youtu.be/yMnNKjuFT-s
@BlackHawk144: po tasmach gdzie urzednik KNF na zlecenie pisu szantazowal Czarneckiego czy o prezesie ktory podjemuje decyzje w ramach spolki ktorej nie jest wlascicielem to te tasmy to pikus.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nevak: Długo jeszcze będziecie powtarzać te brednie?

PiS daje dupy ale jak słucham takich bredni to aż we mnie gotuje bo ja akurat tam byłem i widziałem na własne oczy, a widzę ze czesc ludzi które tego nie doświadczyły to łyka...

2 miliony emigrantów do samej Wlk Brytanii w pogoni za chlebem, ukradzione miliardy z OFE MOJE PIENIĄDZE, zero pomocy dla przedsiębiorców, głosowa płaca minimalna, zero pomocy dla frankowiczow itd.

Tak.
@Nevak: Jakie volenti bydlaku?

Czy ty tłuku nie rozumiesz ze ze zdolność kredytowa wyliczana w polskiej walucie była niewystarczająca do zaciągnięcia kredytu? Ludzie zostali wydymani podwójnie - przez spekulantów na rynku nieruchomości pompujac sztucznie balonik i przez system bankowy który bezlitośnie to wykorzystał oferując ofertę która nie wyatarczala do zakupi chlewu lub korzystniejszych kredytów frankowych.

Kawiorowa lewicowcu czy kanapowy kucu na utrzymaniu państwa/ rodziców - ludzie którzy coś w życiu chcieli
@Neubert: ale to też jest znamienne, że mało kto o tym pamięta. A może ludzie nie chcą o tym pamiętać? Bo by się nagle narracja posypała? A może jednak propagandyści mocno bronią tego tematu, by by się mogło mit zielonej wyspy posypać?

Tak samo jak mit o tym, że obecnie mamy jakąś szczególnie wysoką inflację? Gdzie jak się spojrzy na dane to jest ona raczej dosyć typowa i zgodną z trendem
źródło: comment_1603315512Y9mkHgPWVl90ywUMXCTUCl.jpg