Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 69
Dobra, jak powiedziałem, tak zrobiłem.

Przeprowadziłem na dziewczynie ślepy test Monte - białe z tradycyjnego Monte, kontra Monte White.

Uwagi:
1. W teście pomijam aspekty ciemnej warstwy z Monte tradycyjnego.
2. Celem testu jest sprawdzenie, czy ślepy test pozwoli na rozpoznanie Monte i Monte White, a jeżeli tak, to określenie, które lepsze.

Wnioski:
- Monte jest na tyle charakterystyczne, że osoba nie wiedząca co je, była w stanie odgadnąć, że to Monte.
- Występuje znaczna różnica w smaku. Osoba była w stanie odgadnąć z łatwością i za każdą łyżką, które Monte je.
- Występuje również różnica w fakturze serka. Monte White ma strukturę gładką, natomiast biała warstwa z tradycyjnego Monte, zawierała malutkie grudki. Nie przypominam sobie żeby Monte miało taką konsystencję więc nie wiem czy testu nie powtórzę. Proszę o komentarz, czy takie jest tradycyjne Monte, czy trafił mi się wadliwy produkt.
- Zakładając, że na etapie produkcji, biała warstwa z tradycyjnego Monte jest tą samą warstwą co Monte White, to po zapakowaniu, występuje łączenie smaków dwóch warstw. W Monte tradycyjnym, warstwa biała ma delikatny ale wyczuwalny posmak warstwy ciemnej (orzechu).

Moim zdaniem, Monte White jest lepsze, ale tylko ze względu na fakturę o której wspomniałem wyżej.
Zdaniem mojej dziewczyny, lepsza jest biała warstwa z Monte tradycyjnego.

Pozdrawiam cieplutko.

Wołam potencjalnie zainteresowanych:
@Pawu1on: @TaSQ: @resuf: @Barto_: @nitrod: @lubie-sernik: @Czarny_Niewolnik:

#jedzenie #monte #montewhite #food #test #blindtest #slepytest
Unik4t - Dobra, jak powiedziałem, tak zrobiłem.

Przeprowadziłem na dziewczynie ślepy...

źródło: comment_1603214123QrTeT3hB4vRAM4CL7uSWo5.jpg

Pobierz
  • 26