Wpis z mikrobloga

@jmuhha: Plus za to. Ludzie nadal myślą ze im więcej budynków tym lepiej. Choć jestem przeciwko PiS to żadna teza przeciwko nim. Nikt nie zakłada pandemii a utrzymać niewydajne szpitale trzeba
  • Odpowiedz
Nie mieliśmy tutaj czasami sytuacji zmiany definicji prawnej terminu "szpital" i przez to nagle zakwalifikowaliśmy więcej obiektów? Albo nastąpił jakiś podział administracyj


@Ringu: zadałem podobne pytanie :),już to widzę jak rudy pokurcz ze swoją ferajną zbudował 100 szpitali eheheh.
Dobra doczytałem, wyszło jak myślałem, definicje szpitali zmienili.
Jednak nie myliłem się co do rudej gnidy on nawet jak nic nie mówi to na 100% kłamał.
  • Odpowiedz
e


@Fr0g6ster: to fakt. Tak samo jak utrzymywanie szkół na wsiach, które mają może 300 mieszkańców w sumie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Moja mama na takiej wsi uczęszczała do normalnej szkoły, która miała 3 klasy albo coś podobnego. Jaki kraj stać na takie coś?
  • Odpowiedz
Prawda jest taka, że za dzisiejszy brak lekarzy odpowiada polityka w latach 1990-2010.
Teraz to już po ptakach, bo do niedoboru lekarzy spowodowanego głupim systemem dochodzi niż demograficzny. Nawet najlepszy rząd niewiele by tu zrobił.

Przydałaby się całkowita prywatyzacja ale na to szans brak, więc będzie gorzej dla wszystkich.
  • Odpowiedz