Wpis z mikrobloga

mam taki problem z moim niebieskim, że nie możemy rozmawiać o problemach, bo jak mu mówię o swoich uczuciach, to prycha śmiechem ( ͡° ʖ̯ ͡°) a mi się robi wtedy bardzo przykro i się triggeruję. nie jestem w stanie wtedy racjonalnie i spokojnie myśleć i prowadzić rozmowy, bo mam wrażenie, że mnie lekceważy.

on mówi że to jest naturalna reakcja i tak już ma. mówi też że robię problemy z niczego, więc nie czuję żeby traktował mnie poważnie (nie twierdzę, że nie ma racji, no ale mnie się w danym momencie te problemy wydają ważne, a mówienie czegoś takiego nie otwiera pola do rozmowy)

to zresztą jest chyba właśnie przykład takiego problemu sztucznie nadmuchanego (według niego)

zaproponowałam żebyśmy w takim razie spróbowali konwersować na piśmie, to znowuż mnie wyśmiał, orzekł, że to absurdalne, że ma być tak jak on chce (czyli na żywo, jak "normalni ludzie" no i z prychaniem) albo wcale ( ͡° ʖ̯ ͡°)

i to jest dopiero pierwszy z naszych problemów do rozwiązania, ale taki można napisać organizacyjny, bez niego nie wiem, jak przejść dalej, bo blokujemy się na każdej rozmowie...

pomocy (,)

#niebieskiepaski #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #psychologia bo może ktoś z wiedzą w tym tagu napisze coś mądrego..
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@WakeupPoland no właśnie tak, i to jest dla niego kolejny "problem" do lekceważenia. powiedziałam na tyle spokojnie na ile byłam w stanie.
chyba nie słyszałam, możesz napisać coś więcej, albo sobie poszukam
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo: wyjaśnij mu w najdrobniejszych szczegółach gdzie i dlaczego widzisz problem. Ja tez często mam opinię osoby, która dzieli włos na czworo, a potem okazuje się, że niestety mam zbyt duża wiedzę na temat jakiegoś zagadnienia, która mnie przytłacza. Szczęśliwi to głupcy lub ingoranci.
  • Odpowiedz
Większość taka jest. Przynajmniej tych co poznałam nie lubili gadać o uczuciach (zarówno Ci, z którymi miałam jakaś relacje i Ci, z którymi łączyło mnie jedynie koleżeństwo)


@Reaamu: Takich sobie dobierasz najwidoczniej, takie środowisko. Znam panny co przesiadują cały czas z jakimiś koksami samymi i błagają by stali się romantykami. Ale to, że się mówi o uczuciach to też ma się taką babską uczuciowość. Mało komu to się podoba więc
  • Odpowiedz
No ja mam takie zdanie i tyle. Jezu, tak Cię zabolało?


@Reaamu: Tak, wrzucanie do jednego wora mnie boli. Ciebie też powinno. Jakby ktoś mówił, że baby to chuje, albo każda baba zdradza to też powinnaś wstać i powiedzieć, że ktoś bzdury plecie.
  • Odpowiedz
  • 0
@kosmita te niby błahe? reakcja jest jak mówię swoje zdanie o czymkolwiek praktycznie z czym on się nie zgadza, teraz sobie jeszcze upodobał używanie słowa "absurd", też dość ostre dla mnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@noelo_cohelo: jak ogarniasz angielski to najlepiej jest przesłuchać na yt: cnvc course
Pare godzin. Otwiera oczy. Uważam ją za jedną z najważniejszych rzeczy do poznania w życiu.

A mogła byś napisać, tu bądź PW, co dokładnie mu powiedziałaś?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kerrigan:

@noelo_cohelo: typowe dla mężczyzn, po prostu ma niski poziom tzw empatii gorącej. Imho nie ma sensu z nim rozmawiać, bo on nie będzie wiedział, co powiedzieć, żebyś czuła się dobrze


Czytaj: znam tylko kidultów którzy nie umieją mówić o tym co czują ale z racji że Solidarność jajników i klepanie siebie po plecach to generalizacja że faceci wszyscy tacy sa ( )
  • Odpowiedz