Wpis z mikrobloga

mam taki problem z moim niebieskim, że nie możemy rozmawiać o problemach, bo jak mu mówię o swoich uczuciach, to prycha śmiechem ( ͡° ʖ̯ ͡°) a mi się robi wtedy bardzo przykro i się triggeruję. nie jestem w stanie wtedy racjonalnie i spokojnie myśleć i prowadzić rozmowy, bo mam wrażenie, że mnie lekceważy.

on mówi że to jest naturalna reakcja i tak już ma. mówi też że robię problemy z niczego, więc nie czuję żeby traktował mnie poważnie (nie twierdzę, że nie ma racji, no ale mnie się w danym momencie te problemy wydają ważne, a mówienie czegoś takiego nie otwiera pola do rozmowy)

to zresztą jest chyba właśnie przykład takiego problemu sztucznie nadmuchanego (według niego)

zaproponowałam żebyśmy w takim razie spróbowali konwersować na piśmie, to znowuż mnie wyśmiał, orzekł, że to absurdalne, że ma być tak jak on chce (czyli na żywo, jak "normalni ludzie" no i z prychaniem) albo wcale ( ͡° ʖ̯ ͡°)

i to jest dopiero pierwszy z naszych problemów do rozwiązania, ale taki można napisać organizacyjny, bez niego nie wiem, jak przejść dalej, bo blokujemy się na każdej rozmowie...

pomocy (,)

#niebieskiepaski #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #psychologia bo może ktoś z wiedzą w tym tagu napisze coś mądrego..
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No to nie czytaj tego i tyle xd


@Reaamu: I tylko takie rozwiązanie widzisz, zamiast przestać wrzucać do 1 wora? Nie ma u Ciebie postawy rozwijania się, tylko choćby debilnie postępować to i tak będziesz?Czyżby panna "zawsze ma rację"?
  • Odpowiedz
Komu? Tobie? Mirkom? Śmieszny jesteś. Naprawdę.

Dyskusja z Tobą nie ma sensu.


@MalaHelenka: Nie, tobie. Ty jesteś śmieszna. Dziewczyna pisze o czymś, to niech pisze konkretnie, jak już zaczyna. A jak uważasz, że nie powinna to niech idzie do "mądrzejszych". Wy tu się jedynie klepać po ramieniu umiecie, to nie są rozwiązania problemów. Facet zły i tyle. Tak jest najwygodniej.
  • Odpowiedz
@Kerrigan: Sio z wątku, nic nie wnosisz poza toksycznym utwierdzaniu panny że beczenie z każdego powodu jest ok i robienia faceta złym, nawet gdy nie jest. Jeszcze się bidulka męczy. Niech go zostawi jak taki zły, a ona ideał. Ale nie zostawi bo wie że z nią jest problem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
niestety ale parę osób z reala kojarzy to konto i dlatego nie chcę zdradzać szczegółów


@noelo_cohelo: To po co w ogóle zaczęłaś temat? Nie żeby dostać konkretne odpowiedzi? A żeby je dostać trzeba konkretnie, realistycznie opisać temat. No chyba że przyszłaś tylko po miłe słówka, to trzeba było tak od razu.

Jesteś słodka, niewinna, buśśś, nie daj się chamowi :********* go girl
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo: mozesz go od razu zczarnolistowac, a ja bez czytania napisze ci co on ci odpisze, tj Twoje uczucia nie są ważne zachowujesz się jak dziecko, Twoj partner jest logiczny, ty jesteś rozwydrzona niedojrzała emocjonalne babą i jeszcze śmiesz szukać wsparcia w internecie.
  • Odpowiedz