Wpis z mikrobloga

@DoloremIpsum: na babskiej grupie takie rzeczy to plaga. Tak samo ile razy czytałam historie „znalazłam taniego ajfona na OLX, kazali najpierw zrobić przelew i wysłać potwierdzenie, nigdy nie dostałam telefonu” czy oszustwa z mieszkaniem (niby Anglik wynajmuje mieszkanie we Wrocławiu i chce żeby mu przelać kasę na konto zanim dostanie się klucze xD). Ogólnie jest dużo rzeczy, które śmierdzą na kilometr, ale one w to brną
  • Odpowiedz
  • 13
@DoloremIpsum u mnie z rok temu babka w pracy na wszystkich psioczyła i nie miała humoru, spytałem się o co chodzi, a ta mi pokazała artykuł o tym że pis chce wprowadzić podatek za niechodzenie do kościoła. Ja mówię że nie no, to pewnie jakiś projekt ustawy, która i tak nie przejdzie. Na co ona: "NIE, no przecież widzę że jest napisane". Poporsilem o pokazanie, a tam artykuł ze strony aszdziennik
  • Odpowiedz
@Lonate: ja się tak w #!$%@? martwiłem będąc w związku żeby przypadkiem moja była nie wpadła na pomysł wejścia w jakieś takie głupiutkie coś xd i nie to że była była, ale w sumie każda z którą byłem, bo pomimo tego, że spotykałem się z inteligentnymi osobami, to w pewnych aspektach.. blondi D:
  • Odpowiedz
@m4kb0l: Trzeba być babą na fb xD Są ustawione jako prywatne (przynajmniej te w których ja jestem), ale w 90% weryfikacja to napisanie „tak, akceptuje regulamin”, można je normalnie znaleźć na fb w wyszukiwarce. Przykładowo „Wrocław - kobiece sorry że nie w temacie”
  • Odpowiedz