Wpis z mikrobloga

slaba jakosc ogolna, mechanizmow szczegolnie. w innych sieciowkach da rade dostac o wiele lepsze za niewiele wyzsza cene


@TenAnonToKlopoty: mozesz mi wytlumaczyc czy ludzie tak narzekajacy na ikee dostaja jakas premie za kazda negatywna opinie, czy to jest tak samo jak z applem? Nigdy chyba nie slyszalam negatywnych opinii o BRW, Agata, Jysk, MöbelBoss czy innych (a ogolnie siedze w meblach i urzadzaniu, tyle co przez moje rece sie przewinelo nowych
@Lesrley: Mirki niby inteligentne, a nie rozumieją precyzyjnego schematu od opa, z wyraźnie zaznaczonymi wymiarami i zachowanymi proporcjami. Z tego co widzę chodzi o coś, jakby tzw Amerykanka, czyli kanapa z wysuwanym spaniem do przodu, ale TYLKO PÓŁ tej amerykanki ma się wysuwać. Osobiście nie widziałam takiego mebla. Ale np u nas na giełdzie / rynku w niedzielę stoją fachowcy, którzy względnie niedrogo robią kanapy i narożniki i na pewno by
@NieJedynaNaWykopie: Dokładnie o to chodzi, ale nie miałem ochoty tutaj wchodzić w jakąś szerszą dyskusję z nikim :p

Wyśmiali mnie a chyba nikt nie podpowiedział prawidłowo jak nazywa się ten mebel, z góry założyli że to narożnik który zdobył kilkaset plusów...bo to takie oczywiste a głupi OP nie wie jak to się nazywa a to kompletnie nie ma nic wspólnego z narożnikiem xD

Przecież po wymiarach widać że do spania nie