Wpis z mikrobloga

Ale gniję teraz z tych ludzi co płaczą że siłownie zamknęli i że stracili sens życia. Mamy PANDEMIĘ, szpitale już nie wyrabiają ale oczywiście wy najważniejsi bo musicie sobie podciągać metalowe kółka do góry i w dół xD Jakby nie można było tego robić gdzie indziej. Ja sobie kupiłem matę do ćwiczeń za 50 zł i kilka sztang i sobie w domu trenuję kiedy chcę - ale pewnie chodzi o to że nie można sobie wrzucać 20 zdjęć na instagrama z każdego treningu xD

Aha i jeśli siłownia jest dla was jedynym sensem życia to mam złą wiadomość - jesteście miernotami intelektualnymi które potrafią znaleźć uciechę tylko w przypływie endorfin.

#silownia #mikrokoksy #koronawirus #polska #bekazlewactwa
  • 67
@Scaab:
Ale gniję teraz z tych ludzi co płaczą że kościoły zamknęli i że stracili sens życia. Mamy PANDEMIĘ, szpitale już nie wyrabiają ale oczywiście wy najważniejsi bo musicie sobie żreć ciało święte xD Jakby nie można było tego robić gdzie indziej. Ja sobie kupiłem krakersy i jem kiedy chcę - ale pewnie chodzi o to że nie można sobie wrzucać 20 zdjęć na instagrama z każdej mszy xD