Aktywne Wpisy
tcp-protocol +380
Tyle się ostatnio naczytałem nagonki na psiarzy, że aż pomyślałem sobie "kurde no nie, przesada". I wiecie co spotkało mojego syna dzisiaj podczas spaceru? Psiara z psieckiem u-----a mi syna bo ten śmiał bez słowa bez zaczepki mijać ją na rowerze na alejce w parku. Podczas próby zatrzymania i wytłumaczenia, że teraz proszę o dane, książeczkę szczepień po prostu sobie poszła i kazała jej nie zaczepiać i dać spokój. Na szczęście się
źródło: IMG-20251020-WA0003
Pobierz
KapralKing2 +2
Jakie konkretnie zmiany prawne winny być według was wprowadzone? Z tego co patrzę po necie w innych państwach to te proponowane a więc agresywne rasy zakazane, przymus rejestracji oraz oc nie przełożyły się na jakiekolwiek ograniczenie liczby hospitalizacji w krajach gdzie takie zmiany wprowadzono. #psy #psiarze





Mirko ratuj.
Czym zapewnić sobie przyzwoite pokrycie siecią w 3 kondygnacyjnym domu (2 piętra + poddasze i dodatkowo piwnica)
Chce zmienić na łącze 50/12 Mb/s. Internet wykorzystywany do pracy i rozrywek typu oglądanie seriali, żadnych gier potrzebujących niewiadomo jakich pingów i czego tam jeszcze potrzebują.
Zacząłem coś tam czytać i natknąłem się na rozwiązania typu MESH, w sumie spodobało mi się to bo na papierze wygląda nieźle, plus jest proste w konfiguracji.
Tenda Nova MW6 - zestaw za około 700 zł, daje 3 punkty które mogę rozstawić na każdej kondygnacji i powinno sięgnąć też do piwnicy (tam potrzebuje netu tylko dla falownika od fotowoltaiki więc byle zasięg był).
Czy ktoś z tym tematem już coś, bo póki co testy i opinie na które się natknąłem dotyczą tylko mieszkań jednopoziomowych.
Czy odpuścić to sobie i szukać routera(ów) i stawiać przynajmniej 2 żeby łapały po 2 kondygnacje każdy?
Póki co mam jakiś bieda router od operatora telefonii komórkowej i net po LTE (niby, nigdy tego nie zasmakowałem).
Kalbe tepsy dają max 20Mb i nic więcej nie da się wyciągnąć z tego. Światłowody omijają nas szerokim łukiem.
Wioski w ościennych