Wpis z mikrobloga

@Andy_Rosenbaum: Gówno jakich mało, ale troszkę w tym prawdy jest - sami ustaliliśmy mocno z dupy że damskie cycki to temat tabu. A męskie wielkie cyce są ok. A to przecież niczym się nie różni - biologicznie też podobne, choć sutek większy, ale co za różnica? Jak rozumiem cipka i penis jako tako że mogą być tematem tabu, tak cycki są niezrozumiałe.
no i co powiedziala bo ja nie moglem sie zmusic do wlaczenia tego, jakas reakcja obronna organizmu ktora spowodowala skurcz miesni i zjechanie w dol


@tomislawniepelka: Odgrywała scenę kłótni, w której jednocześnie w obie osoby kłócące się musiała wcielić się sama bo ta sytuacja jest tak absurdalna, że nigdy nie nastąpiłaby w realnym świecie i ciężko znaleźć kogoś kto dałby się upokorzyć biorąc udział w tym filmiku. Kłótnia była o to,
@Andy_Rosenbaum: Jprdl. to nie jest tak, że ktoś każe kobietom nosić staniki, chodzi jedynie by nie było widać sutków przez koszule, to samo jest u facetów. Jeśli facet ma prześwitującą koszule to wyleci z roboty za zły codedress.
Kobiety świetnie sobie radzą z rozwiązywaniem problemów które same sobie zrobiły. Serio nie spotkałem sie z facetem który by krytykował kogoś za brak stanika, za to laski czesto o tym gadają xD


@Papieska_kremowka: Oj no wiesz, jakiś random napisał kiedyś gdzieś tam w internecie taki komentarz no i już materiał dowodowy zebrany.
@Flypho: Tylko weź teraz takiej nowoczesnej Grażynie zwróć uwagę jako pracodawca, że jej przebijające się przez bluzkę wymiona są niestosowne i generują niepotrzebne seksualne skojarzenia. Sąd pracy -> ugoda -> #!$%@? wie co. W ogóle po co nosić ubrania, skoro wystarczy nie patrzeć, ewentualnie szyjmy je z przeźroczystej folii.
@Andy_Rosenbaum: pomijając fakt że to częściej inne kobiety będą niezadowolone z faktu że ktoś nie nosi stanika, to w zasadzie ma rację. To czy ktoś nosi czy nie nosi to sprawa danej osoby, i nic mi do tego.

Co najwyżej będzie miała obwisłe cyce za kilka lat, co nadal nie jest w żadnym stopniu moją sprawą.
@Andy_Rosenbaum: A niech nie nosi, potem będzie miała cyce zwisy do brzucha jak w Afryce, większe ryzyko chorób w tym raka piersi i niech wie doskonale że naraża się na komentarze. Ona sądzi, że jej wolno, to czemu nie wolno komentować? Wolność w jedną stronę? Chcesz grać wielką buntowniczkę, robić na przekór co zdecydowało społeczeństwo. Czemu nie nago, no czemu nie? Rób z siebie patologię, tylko nie płacz, że społeczeństwo cie