Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 528
Byłem na poczcie, wtem pośród biografii Kaczyńskiego i książek o żołnierzach wyklętych to, smart kid belt XD Narodowa firma pocztowa sprzedaje niebezpieczny bubel dla dzieci, kawałek pasa, który rzekomo ma zastępować fotelik XD Brawo Poczta Polska! XD

#poczta #pocztapolska #heheszki #samochody #motoryzacja #dzieci #foteliki #bezpieczenstwo
Pobierz pogop - Byłem na poczcie, wtem pośród biografii Kaczyńskiego i książek o żołnierzach ...
źródło: comment_1602659675Y18lwtTuEH3gDYIMwmUbmu.jpg
  • 57
via Wykop Mobilny (Android)
  • 92
@FoxX21: jprdl jak przeżyłeś wtedy, to żyjesz do tej pory, ale to nie jest dowód na to, że było bezpiecznie. W przeszłości na drogach ginęło #!$%@? ludzi. Na początku lat 90 ginęło na drogach prawie 3 razy tyle ludzi co obecnie przy 4 krotnie mniejszej liczbie pojazdów, a wcześniej było jeszcze gorzej. Reasumując pierdzielisz głupoty.
@pogop: a co zabrania poczcie polskiej sprzedawać? ktoś dostał kasę za promocje ssmartkidbelta i można kupić w placówce - proste. nie wiem w jaki sposób towary w placówkach poczty się dostają - odgórnie z centrali, czy może właściciel poszczególnej placówki sobie sprzedaje co chce
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lukszymonk:
O asortymencie w placówkach decyduje centrala, a także lokalnie dany Rejon Sieci.
Inaczej jest w Agencjach Pocztowych, to niezależne firmy, często jako dodatek do działalności podstawowej. Tu właściciel na swoim może sprzedawać, co tylko chce.