Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirasy, ja prdl. Żona chce nazwać córę Kazimiera. Się właśnie pokłóciliśmy. Co robić bo już nie mam siły. Ma być jedno imię na cześć jej prababci i koooniec.
Powiedziałem ok, ale pod warunkiem, że jak będzie chłopak to nazwiemy go GrzmichujxD I FOCH A JAKŻE! 3mcie mnie bo niewytrzymię!
#madki #bombelek #dzieci #imie #j--------e

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f84aac1605297c54a62bff7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OP:
@e-welina: Dobry pocisk, I like it ( ͡ ͜ʖ ͡)

@Olivia: a kim ty jesteś żeby oceniać jak się zachowujemy?! Ooo, pani DOROSŁA się znalazła. I pewnie w twoim malutkim, ograniczonym świecie tylko ty jesteś DOROSŁA a inni to dzieci we mgle. I pewnie uznajesz tylko jeden, słuszny schemat zachowań, a pasja, spontaniczność i namiętność to dla ciebie tylko słowa w słowniku? xD Twoja wypowiedź jest tak niesamowicie infantylna, że idealnie wpasowuje się w ramy stereotypu o rozpuszczonej gówniarze, która uważa że pozjadała wszystkie rozumy, ubiera się jak ktoś o 10-20 lat starszy i wymądrza przy każdej okazji sypiąc gównoporadami z pseudopsychologicznych porad Pani Domu. Nie tędy droga, koleżanko. Dorośniesz to zrozumiesz.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Kazimiera to obecnie dobre imię dla lesby. I to tej brzydszej w związku.

Pokaż jej zdjęcie imienniczki i powiedz, że będziecie mieli tak jak ona pseudozięcia przegrywa z kotem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

A te rady o drugim imieniu niektórych to kolejny idiotyzm. Na złość dziecku dajmy mu c-----e drugie imię, którego nigdy nie użyje przy znajomych, ale trzeba będzie je bez sensu pisać w każdym pieprzonym dokumencie "bo babcia
T.....n - @AnonimoweMirkoWyznania: Kazimiera to obecnie dobre imię dla lesby. I to te...

źródło: comment_1602587555QLgbPH7SLd4wk407y9e5Qg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

a kim ty jesteś żeby oceniać jak się zachowujemy?!


Strzeliłeś sobie tą wypowiedzią samobója bo zarzucasz mi i masz pretensje kim ja jestem żeby oceniać jak się zachowujecie po czym po chwili robisz dokładnie to samo i
  • Odpowiedz