Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@becvvv: mam salon 20m i nie wiem jak w nim miałaby zmieścić się jeszcze kuchnia a tu masz jeszcze mniej. Chyba że jesteś singlem to może być.
  • Odpowiedz
@BajerOp: @egzorcysta200: Nie stać mnie na 100m2.. Poza tym mam 25 lat. Dziecko to chciałbym mieć najwcześniej za 10 lat. Wtedy mógłbym zmienić na coś większego. Teraz ważniejszy jest dla mnie komfort mieszkania blisko centrum
  • Odpowiedz
@becvvv: Zapytałeś tylko co o tym sądzimy. Mój salon ma 36mkw, połowa tego z kuchnią to jest tragedia. Łazienka też mała klitka. Sypialnia nawet nawet ujdzie, ale reszta to tragedia. Dla wiecznego kawalera może i spoko, jak masz kogoś to będzie chujnia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@becvvv: ja to rozumiem. Mówię tylko, że kuchnia i salon na 18m2 to jest za mało w moim odczuciu, będziesz mieszkał w kuchni na dobrą sprawę, a w dodatku salon i kuchnia nie będą do końca nimi bo jedno włazi na drugie. Szukałbym innego mieszkania.
  • Odpowiedz
@becvvv: legitne, najbardziej mnie denerwuje jak toaleta jest w-----a drzwiami w środek salonu, tak żeby jak już ktoś przyjdzie do takiego małego k--------u to żeby było dobrze słychać jak sra przez wszystkich w salonie, tutaj tego nie ma wiec luz
  • Odpowiedz
  • 2
@becvvv tutaj nie pyta się o takie rzeczy, podoba Ci się? Wiesz że nie potrzebujesz narazie większego? Jak masz pieniądze/ zdolność kredytową to bierz i nie pytaj na wykop
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@1950M: no dochodzę do wniosku, że nie ma co się za dużo słuchać innych, bo każdy ma inne preferencje. Dla jednego 50m2 to dużo, dla innego 100m2 to mało
  • Odpowiedz
@becvvv: 42 m2 da się rozplanować lepiej, bo tu każdy metr jest ważny. Za duża łazienka i sypialnia, których zresztą nie da się zmniejszyć aby powiększyć pozostałe ważniejsze pomieszczenia dla mnie skreślają to mieszkanie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@becvvv: wygląda sensownie, ale w kuchni będzie ciemno. Na wykopie każdy mówi że na dwie osoby to minimum 70 metrów potrzeba (za 700k) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz