Wpis z mikrobloga

@becvvv: kiepski układ, bo stosunkowo małe mieszkanie - w tym układzie to bym wolała mniejszą sypialnię, żeby zwiększyć salon. Mały metraż salonu z aneksem, dodatkowo sam aneks ciemny i mało w nim miejsca na blaty robocze. Mieszkanie jednostronne - na jaką stronę świata są zwrócone okna?

Ja osobiście nie chciałabym mieszkania w tej inwestycji, ale co kto lubi :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@noszfuck: tzn dlaczego akurat nie w tej inwestycji? Deweloper jeden z lepszych, lokalizacja super. Nic dziwnego, że połowa mieszkań została zarezerwowana w ciągu pierwszego tygodnia od rozpoczęcia przedsprzedaży. Te mieszkanie co podlinkowalem jest zarezerwowane z kolejką osób, które wezmą, jeśli ktoś zrezygnuje.
  • Odpowiedz
@becvvv: jak nie gotujesz to gitara. Zestarzejesz się i będzie eleganckie pod wynajem dla studenciaków. No ale jak chcesz robić tam obiad z więcej, niż 3 składników to kaplica. Ja mam sam salon niecałe 20 metrów i jest mały, a gdzie tam jeszcze kuchnię wstawić
  • Odpowiedz
@becvvv: tak jak napisałam, ja bym nie chciała tam zamieszkać, bo jednak gęsto tam dookoła i jednak wolę mieć w bliskiej odległości więcej zielonych terenów (no ok, jest park sołacki, ale nadal ;)) do samego dewelopera i inwestycji się nie mogę przyczepić, jeśli bym szukała mieszkania w Śródmieściu to pewnie bym się tym zainteresowała :) z ciekawości, jak cenowo wychodzi?
  • Odpowiedz
@noszfuck: od października podnieśli ceny, bo za duże zainteresowanie było. Te mieszkanie na 5 pietrze 9500 z metra. Na niższych piętrach było taniej. Z tego co pamiętam, to w przedsprzedaży na 2 piętrze było za 350/360k, czyli dużo taniej..
  • Odpowiedz
@u-kill-u-homo: mieszkałem za dzieciaka nawet w kamienicy bez łazienki, co nie znaczy, że 5mkw na wannę, pralkę, kibel i zlew to dużo xD Kosztem sypialni nawet bym brał większą łazienkę. Aktualnie mam 24mkw i uważam, że jest ok, nawet 20mkw byłoby spoko. Prysznic, wanna, muszla, kran i pralka spokojnie się mieszczą i nie muszę się bać, że w coś p----------ę. Nawet pisuar bym jeszcze zmieścił. Ale 5mkw to naprawdę mało..
  • Odpowiedz
@becvvv: uważam, że jest ok. biurko spokojnie zmieści się w sypialni, weź łóżko 140 i ustawisz biurko bliżej okna. miejsce na stół w salonie też się znajdzie, możesz wziąć składany i rozkładać gdy przyjdzie więcej ludzi. natomiast nie przejmuj się absolutnie komentarzami odnośnie wielkości salonu i wielkości mieszkania, bo większość wykopków komentuje ze swoich piwnic lub domów na wsi, nie widząc nigdy na oczy mieszkania deweloperskiego. sam ostatnio kupowałem mieszkanie,
  • Odpowiedz
@becvvv: metrażu samego w sobie bym się nie czepiał, ale sypialnia i łazienka są za duże w stosunku do salonu. To w salonie i ankesie spedzisz najwiecej czasu, szkoda tych paru metrow wpakowanych w inne pomieszczenia
  • Odpowiedz