Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wondermano1: myślisz że dam radę taka zrobić w 300 stopniach na blaszce piekarnikowej? Co moje podejście to cienkie brzegi, nie rosną tak obficie, zaopatrzyłem się ostatnio w "mąkę do pizzy" znaczna poprawa smaku i konsystencji ciasta, ale jakby brakowało 400*C żeby picka wybuchła zdrowo
@Tosca303: no nie wiem - ja mam plastikowy pojemnik na dole, jest ogromny i trzymam tam warzywa, dużo lepszym rozwiązaniem jest pojemnik z przykrywką, nie muszę używać żadnej folii, kosztuje grosze, zajmuje mniej miejsca, jest odpowiednio śliski, łatwo się wyciąga kulki. Nie wiem dlaczego miałbym kombinować jak koń pod górę, żeby oszczędzić 80zł na pojemniku, którego mogę używać nie tylko do pizzy przez wiele lat XD
@geuze: no spoko, rozumiem podejście, ale patrząc z mojej perspektywy - dla mnie właśnie kupowanie dodatkowego pojemnika przy fakcie posiadania już w lodówce czegoś dokładnie takiego samego, niewiele się różniącego wielkością, to jest w właśnie kombinowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a że nienawidzę marnować jedzenia, to lodówki nigdy nie mam wypchanej do końca - gdy robię pizze, spokojnie mogę relokować ewentualne warzywa z pojemnika piętro wyżej. Robię
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tosca303: no mój jest ogromny, pewnie z 16 kulek bym tam zmieścił akurat xD No i ma pofalowane dno, więc kulek nie ma szans z tego wyciągnąć.