Wpis z mikrobloga

@propsik25: zastanawiajaca przemiana zachowan konsumenckich, kiedys sie szlo do supermarketu zeby nakupowac rzeczy na caly tydzien czasem miesiac, teraz sie chodzi na bieżąco jak do osiedlowego i dziwi gościu, który zrobił większe zakupy. W aktualnej sytaucji pewnie jak ładuję na pakę zakupy to jakiś przegryw robi mi zdjęcie z ukrycia, że szur bo robi zapasy na wirusa XD
  • Odpowiedz
@enforcer: mam stały zestaw zakupów z marketu który robię raz na 2 tyg po to żeby nie tracić czasu na bzdury później. Kupuje wtedy więcej makaronów, ryżu, mleka, chemii. Resztę zakupów bieżących robię pod domem.
Ma to wiele plusów. Kupowanie większej ilości często wiąże się z promocjami. Nie tracę czasu na jeżdżenie.
  • Odpowiedz
zastanawiajaca przemiana zachowan konsumenckich, kiedys sie szlo do supermarketu zeby nakupowac rzeczy na caly tydzien czasem miesiac, teraz sie chodzi na bieżąco jak do osiedlowego i dziwi gościu, który zrobił większe zakupy. W aktualnej sytaucji pewnie jak ładuję na pakę zakupy to jakiś przegryw robi mi zdjęcie z ukrycia, że szur bo robi zapasy na wirusa XD


@Chehu: jakim cudem połączyłeś osobę "szura" z wiarą w pandemię? XD
Przecież szur właśnie w nią nie wierzy i ma #!$%@? na obostrzenia.

W memie chodzi o zakup masowej liczby rzeczy, których wcześniej, aż na taką skalę, się nie robiło: 300kg papieru toaletowego, 100kg cukru i 250kg makaronu. I to
  • Odpowiedz
@Chehu: fakt i w sumie sam pamiętam jak za dzieciaka raz na tydzień albo i rzadziej czasami jechało się do miasta na duże zakupy i był pełny wózek wszystkiego i było to jakieś wydarzenie xD (a jaka radocha dla małego mnie :p ) Jednak inną też sprawa że wtedy do hipermarketu trzeba było jechać do miasta obok fakt że raptem 20km w jedną stronę ale to i tak trochę czasu
  • Odpowiedz
@faus: mozesz sobie nawet i w dupe te rolki wlozyc, ale nie nazywaj sie inteligentnym stworzeniem. Jak co piatek chcialem kupic jakies #!$%@? i winko na wieczor, a tu #!$%@?. Ludzi wiecej w sklepie niz przed sylwestrem i swietami razem xD wszyscy oczywiscie zapasy jakby mieli 3 miesiace z domu nie wychodzic.
  • Odpowiedz