Wpis z mikrobloga

  • 945
Mirki i mierableki, potrzebuję rady... Niby absurdalna sytuacja aczkolwiek zdarza się już kolejny raz. Pracuję jako kelnerka, w dużym mieście, ekipa jest bardzo w porządku, szef również, można się z nim spokojnie dogadać. Natomiast w kwestii wynagrodzenia (mam płacone dniówki, jemu jest tak wygodniej a ja nie mam problemów z oszczędzaniem więc przystałam na te propozycje) jest już gorzej. Codziennie ucina mi albo to pół godziny albo godzine, po prostu płaci mi raz 13 złoty, raz 6 złoty mniej. Codziennie się o to upominam, wtedy sprawdza grafik i faktycznie wypłaca mi te pieniążki, ale przy tym bardzo głośno komentuje w stylu : "Boże, czy ty musisz być taka dokładna" lub "Jakby ci robiło różnice to 6 złoty". Inni nie mają z nim takich problemów tylko ja... Nieraz sprawdzam to dopiero w domu, i wtedy odzywam się do niego prywatnie przez messengera, i mówię że dziś zapomnial mi zapłacić i w odpowiedzi dostaje zazwyczaj to samo...
#zalesie #januszex #pracbaza #bekazpodludzi
Babojadek - Mirki i mierableki, potrzebuję rady... Niby absurdalna sytuacja aczkolwie...

źródło: comment_1602151323Lu9eqMJv6OwK3QrDDs77eH.jpg

Pobierz
  • 232
  • Odpowiedz
@Babojadek: nie możesz mu odpowiedzieć, że co on taki dokładny i czemu nigdy nie było na twoją korzyść? Może czas mu w końcu powiedzieć prawdę w oczy? Robotę taka sama znajdziesz zaraz gdzie indziej więc bez spiny, pokaz że masz jaja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Babojadek: I tak nie jest źle - wypłaca! Z drugiej strony jak mu różnicy nie robi to niech daje te 13 zł więcej a nie mniej. Dodaj do tego rocznie ile to zmienia i niech ma świadomośc.
  • Odpowiedz
@Babojadek: w poprzedniej robocie jako że zacząłem jakoś w połowie miesiąca to zapytałem szefa jak się rozliczamy i ten mi wyjechał że najpierw pogadajmy o tym co zostało zrobione i co jeszcze ma zostać.

Jak pracodawca probuje zaszczepić pracownikowi jakiś wstyd upominania się o jego pieniądze to jest to patologia

Po wypłacie rzuciłem wypowiedzenie, miałem 100 innych powodów ale ten miał spore znaczenie.
  • Odpowiedz
@Babojadek ale palant, o #!$%@?, co za tupet.

Typ.powinien sie kajac ze Ci zle wyplacil, a jak chce Ci zwracac uwage na szklanki to jest na to pora w czasie pracy, a nie na pasku wyplaty, co za #!$%@? bezczelny.

Uciekaj gdzies indziej.
  • Odpowiedz
@Babojadek: Współczuje i tez uważam, ze powinnaś poszukać innej pracy. Nie wiem czy masz czas, skoro pracujesz po 10 godzin, ale ja bym robił szkolenia. Nawet w magazynie dostaniesz więcej :( W jakim regionie mieszkasz?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Babojadek: kurde...13h na godzinę i jeszcze użeranie się z typem. Ja bym odszedł, ewentualnie pogadał z nim w cztery oczy. Nie wiem dlaczego wyzbyłaś się szacunku do samej siebie. Musisz po prostu zacząć się szanować wtedy inni też będą to robić.
  • Odpowiedz