Wpis z mikrobloga

@kulass: gdzie jest taka teza? XD psycholog to by się komu innemu chyba przydał bo to nie ja posiadałem wszystkie rozumy XD opowiesz w końcu jakie masz doświadczenia ze światem polityki? Czy tylko wiedzą z memów i Twittera? Fajnie się wijesz, ale do rzeczy...
@su1ik: Weź skorzystaj z poradni psychologicznej bo tu kompleksów sobie nie wyleczysz.
A teraz zacznijmy od początku, weź wskaż mi post w którym kreuje się na experta, tylko powtarzam na experta!
Bo Pan expert @su1ik chyba jeszcze nie zabronił zwykłym obywatela rozmawiać na tematy polityczne które bezpośrednio dotyczą ich życia?
@kulass: no nic ciężki przypadek, zostaje stosowną notatka i patrzenie z przymrużeniem oka na wysrywy XD pozdrawiam, życzę udanego robienia dziurek, oby zawsze wychodziły okrągłe ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
no nic ciężki przypadek, zostaje stosowną notatka i patrzenie z przymrużeniem oka na wysrywy XD


@su1ik: Czyli co teraz jak będę pisał o polityce to Pan expert będzie przypominał mój zawód? Czyli jednak dla Ciebie zwykły obywatel nie ma prawa dyskutować o polityce?
@kulass: po prostu nie masz pełnej wiedzy o otaczającym cię świecie, można posłuchać jednym uchem takiego delikwenta tylko co to daje poza stratą czasu?