Wpis z mikrobloga

@kulass: ciekawe jaki taka osoba ma kontakt z radnymi, sołtysami, politykami, działaczami społecznymi? Pytam retorycznie oczywiście XD może uda ci się poprzebywać w takim środowisku kiedyś na poziomie prywatnym to nie będziesz tracił energii na takie głupoty. Co najwyżej będziesz trollował, przynajmniej trochę zabawy z tego będzie
ciekawe jaki taka osoba ma kontakt z radnymi, sołtysami, politykami, działaczami społecznymi? Pytam retorycznie oczywiście XD


@su1ik: Czyli na tematy polityczne mogą wypowiadać się osoby pracujące w budżetówce? Bo tam praca polega na kontaktakcie z sołtysami i działaczami spolecznymi¯\_(ツ)_/¯

może uda ci się poprzebywać w takim środowisku kiedyś na poziomie prywatnym to nie będziesz tracił energii na takie głupoty.


@su1ik: podejrzewam, że przebywam w środowisku na wyższym poziomie niż twoje,
Czyli na tematy polityczne mogą wypowiadać się osoby pracujące w budżetówce? Bo tam praca polega na kontaktakcie z sołtysami i działaczami spolecznymi¯_(ツ)_/¯


@kulass: budżetówce XDDD jeśli tylko to ci do głowy przychodzi to niezły tłuk jesteś XD budżetówka to leszcze, chyba nawet gorzej niż typy od frezarek bo za minimalną tyrają XD możliwe, że na wyższym poziomie, w końcu ja mam do czynienia stale z partyjniakami, a to niekoniecznie wysoki poziom
ciekawe jaki taka osoba ma kontakt z radnymi, sołtysami, politykami, działaczami społecznymi?


@su1ik: Patrz misiek zadałeś takie pytanie, więc odnosi się ono bezpośrednio do pracy, bo praca jednak nie definiuje z kim się zadajesz prywatnie.
Więc teraz prowadząc działalność gospodarczą, będąc wykładowcą na uczelni wyższej też nie koniecznie w pracy musisz mieć kontakt z sołtysami, politykami i działaczami społecznymi.
Stąd moja wrzutkao pracy w budżetówce ¯\_(ツ)_/¯

co powiesz na dowartościowywanie się
@kulass: nie zgrywasz XD widzę, że hipokryzja to nie tylko jeśli chodzi politykę XDDD w pewnych zawodach, nie oddziela się życia prywatnego od zawodowego, no ale to już problemy pierwszego świata, nie musisz ich rozumieć. Nie wiem dlaczego próbujesz odbijać piłeczkę w taki sposób- sprowadzając dyskusję do moich kompleksów, nie stresuj się. Próbuję tylko zrozumieć twoje myślenie. Tracisz energię na coś o czym nie do końca masz pojęcie, to jest ciekawe
Pytanie nie było związane z pracą, to twoja nadinterpretacja


@su1ik: a to nie tu postawiłeś tezę, że osoba pracująca przy frezarkach nie ma prawa wypowiadać się na tematy polityczne?

Nie wiem dlaczego próbujesz odbijać piłeczkę w taki sposób- sprowadzając dyskusję do moich kompleksów, nie stresuj się.


@su1ik: Bo twoje kompleksy wyszły na wierzch. A do ich leczenia polecam psychologa nie serwis że śmiesznymi obrazkami.