Wpis z mikrobloga

@archive: No tak ma 100% racji tutaj. Pis rozegrał ich koncertowo, akcja z gaszeniem pożaru przed wyborami, piękne reklamy o ratowaniu trójki a skończyło jak się skończyło. Część porozdzielana po różnych stacjach, jedna większa inicjatywa już nadaje, kolejna się szykuje. Mimo że jeden obóz to niestety o pieniądze patronów będą musieli rywalizować. I tak jak mówi w tym wywiadzie i można nawet już na wykopie zauważyć, że już zaczyna się podział
@archive: Nie podoba mi się narracja jakiegoś "zaszczucia". Od 2015 jakoś się przemęczył w Trójce a teraz "ojciec założyciel" RNŚ. Przede wszystkim chodzi o to, że 357 nie chce być w kontrze tylko chcą zrobić co tu dużo mówić Trójkę po swojemu.
@nie_swiruj: @nie_swiruj: @archive: @Promilus: @dudi_: @ghostek: @lukinko: @Kristof7: @NieMamNicDoDodania:

Wg mnie robicie zbyt dużą nadinterpretacje i niepotrzebnie szukacie winnych. Czy ktoś z Was działał kiedykolwiek w większej grupie opartej na wspólnych celach i podobnych ideałach czy poglądach? Nie liczę pracy zarobkowej. Bo ja tak. Przez kilka lat działałem w organizacji, w której nikt nie dostawał pieniędzy i nie było żadnych majątkowych, finansowych czy
@archive: Lubiłem czasami posłuchać Kydryńskiego w Trójce, po niedzielnym obiedzie. Ale tylko ze względu na jego puszczany repertuar. Tylko dlatego, że większość jego audycji to upajanie się nad twórczością Stinga (którego lubię), dlatego go słuchałem.

Natomiast jako za osoba, nie przepadam za nim. Jest bardzo arogancki, negatywnie wypowiada się w stosunku do Polski i dodatkowo oczekuje, że każdy z radiowców będzie miał jedną, słuszną wizje radia xD Oczywiście tą, którą on
@archive: Tego Pana nie powinno się nigdzie zapraszać czy przeprowadzać z nim wywiady. Jest to obrzydliwy stwór propagujący pedofilie w swoich książkach: "od pierwszej mojej wyprawy do północnej Afryki mam pewną słabość do małych Arabek. "Czarodziejki"... - powiedział o nich Adam rano przy promie, kiedy dziewczynka może dwunastoletnia, z figlarnie opartą na biodrze ręką patrzyła na niego z żarem, przed którym nie ma ucieczki. To dobre słowo, czarodziejki. W Dajr al-Madinie
@archive: Niech zrzucą kodziarstwo, feminsitków, Michalik, Jethon i innych wyborczaków i niech walczą na rynku o słuchacza, który chce muzyki i kultury, a nie jakiegoś lewackiego pitololo. O ile lubiłem słuchać jego audycji w Trójce (dalej słucham przez archiwum lata wstecz), robił świetny klimat tą sjestą, ale prywatnie to ponoć jest nadęty typ, co właśnie wyszło.