Wpis z mikrobloga

Remaster NFS Hot Pursuit to jakiś żart. Różnice są minimalne a gra zamiast zajmować 8GB ma zajmować 45GB. Na plus jedynie to, że do gry będą dołączone wszystkie DLC

No i oryginał kupiłem za 3 Euro na Steam 6 lat temu a nowa wersja kosztuje 130zł xDD
#nfs #pcmasterrace #gry #ps4 #xbox
Tommy__ - Remaster NFS Hot Pursuit to jakiś żart. Różnice są minimalne a gra zamiast ...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MaxVerstapen: Tylko jakaś sroga obniżka jak przy Burnout Paradise Remastered dla posiadaczy starej wersji (nowa gra kosztowała chyba jakieś 15zł) by mnie mogła przekonać do tego update. A tak to się ogra kiedyś
  • Odpowiedz
@Ashvili: Tytuł był zacny a dzisiaj da się w niego zagrać wyłącznie na PC. No chyba że ktoś jeszcze trzyma PS3/X360 ale tamte wersje mają tylko 30 klatek

Wydanie wersji na PS4/XOne to imho łatwa kasa
Tommy__ - @Ashvili: Tytuł był zacny a dzisiaj da się w niego zagrać wyłącznie na PC. ...
  • Odpowiedz
@Tommy__ Tak jeszcze odchodząc do tematu jak jakiś czas temu ludzie wyśmiewali, na co komu wsteczna kompatybilność, ano właśnie dlatego ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Tommy__:

no to tego:
On the PlayStation 4, Xbox One, and Nintendo Switch, the game runs in 1080p at 30fps, while PlayStation 4 Pro and Xbox One X players can pick between a 1080p 60fps performance mode and a 4K 30fps “fidelity mode.” And on PC, you can play in 4K at a maximum of 60fps

Wiec na mojej PS4biedaEdyszyn, pogralbym tylko w 30fpsach :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tommy__: bo kupuje się rimejki, remastery to ciągnięcie kasy z frajerów, no chyba że ktoś nie ma jak zagrać w oryginał a bardzo chce ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz