Wpis z mikrobloga

To już ponad rok oficjalnie jako firma na wypoku, a przez ten rok bardzo wiele się pozmieniało ( ͡º ͜ʖ͡º) Zacznę do tego, że z racji rozwoju mojego małego januszexu robię #rozdajo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Powiem więcej! Będzie cykliczne rozdajo mniej więcej co 3 dni przez cały październik. W pierwszym rozdajo do wygrania Mi Band 4, losowanie przez #mirkolos, jutro o 20.

A teraz w skrócie zmiany które zaszły przez ostatni rok:
Mój januszex zmienił skład z 1 do 3 osób, w dodatku oboje w klimatach Mirko, ale o tym też za chwilę.
Oficjalnie zacząłem oferować #ubezpieczenia i mocno poświęcałem się temu tematowi, aby go jak najmocniej poznać i móc oferować sensowne produkty.
W kwestii finansowania pojazdów wpadł nowy bank do współpracy oraz niebawem będę mógł oficjalnie liczyć i sprzedawać najem Arvala.
Dzisiaj miała debiut strona internetowa, nie jest jeszcze tip-top zrobiona, na pewno będą rozbudowywane teksty na poszczególnych stronach i bardzo chętnie przyjmę feedback co do poprawek ( ͡° ͜ʖ ͡°) www.optif.pl
Poznałem wielu bardzo fajny Mirków i z tego miejsca chciałbym Was wszystkich pozdrowić ( ͡° ͜ʖ ͡°)


To tyle w skrócie. Wracam na pewno do wpisów na #motoleasing oraz powstanie nowa seria lub nawet dwie, mamy przygotowane parę tekstów, o branży ubezpieczeniowej. We wpisach będziemy poruszać ciekawostki produktowe, wałkować OWU, opisywać ciekawe likwidacje szkód.

A że jesteśmy luźną i zgraną ekipą, która lubi sobie śmieszkować i znamy świat memów, więc robimy extra #rozdajo dla najbardziej plusowanego mema z relacji pracownik-pracodawca, wygranemu zamawiam pizzę do 50 PLN ( ͡º ͜ʖ͡º) Losowanie jutro o 20.


#motoleasing <-- mój tag, zapraszam do śledzenia.

#przedsiebiorczosc #finanse #leasing #motoryzacja
OptiFinance - To już ponad rok oficjalnie jako firma na wypoku, a przez ten rok bardz...

źródło: comment_16018989127vHEYpm6jBcF6TU4rgAzLY.jpg

Pobierz
  • 70