Wpis z mikrobloga

Tak widzę ludzi którzy przytaczają poniższe argumenty usprawiedliwiające ich niechęć do posiadania dzieci:
1) "Buehehe robić dzieciaki, żeby miał się kto tobą na starość zajmować... xD"
2) "Świat jest zbyt okrutny, żeby skazywać kolejne pokolenia na życie w nim."
3) "Trzeba chronić planetę dla świnek morskich!"
4) "Chęć przekazania genów i przetrwania gatunku nie powinna być powodem dla posiadania potomstwa" (To ciekawe #!$%@? co powinno? xD)

#bekazpodludzi #bekazlewactwa (bo to przeważnie lewaki #!$%@?ą takie głupoty i nie chcą mieć dzieci) #antynatalizm #bekazantynatalistow
Pobierz J.....y - Tak widzę ludzi którzy przytaczają poniższe argumenty usprawiedliwiające ic...
źródło: comment_1601829053a3aIIKhqOnUSDbYH1Vso0s.jpg
  • 42
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Jestembogaty: cały błąd polega na usprawiedliwianiu.

Podejmuje się decyzję, swoją własną i dotycząca swojej osoby, i #!$%@? do tej decyzji innym.

Tłumaczenie się z rzeczy tego typu jest bez sensu, tak samo idiotyczne są dla mnie argumenty ludzi którzy chcą mieć dzieci jak dla nich moje argumenty za tym, że nie chcę mieć potomstwa. Zupełnie jak wojna lewaków z prawakami, rowerzystów z kierowcami, etc., wszyscy wiedzą lepiej i mają swoje zdanie
@Jestembogaty: najpierw wjeżdżasz na ludzi którzy nie chcą mieć dzieci, ktoś zadaje pytanie co w tym złego ze ktoś nie chce a ty odpowiadasz pytaniem co w tym złego że ktoś chce xDDD To tak jakbyś napisał "hehe beka z ludzi którzy nie lubią rodzynek", ktoś by spytał co w tym złego a ty byś odpowiedział "a co jest złego w tym że lubię?" xD #!$%@? mi do tego ze ktoś
@Jestembogaty: czy jest coś bardziej egoistycznego niż wyrwanie niewinnej duszy z nicości i skazania jej na cierpienie w bionicznym robocie bo chcesz mieć podaną szklankę wody jak bedziesz stary i mieć niewolnika który będzie harował na emeryturę ludzi, którzy narzucają innym ludziom tzw. kontrakt społeczny, którego ci nigdy nie podpisali? Czy w swojej wspaniałomyślności i braku egoistycznego myślenia pytałeś się swoich dzieci przed ich przyjściem na świat czy chcą partycypować w
@Jestembogaty: A może rodzice Ci narzucili swoje zdanie i mówili: "wiesz, gdybyśmy mysleli tak jak Ty to by Cię nie było na świecie" i dla swojego egoistycznego świętego spokoju od zrzędzenia starych wybrałeś zrobienie potomstwa, a teraz racjonalizujesz sobie swój wybór tym, że podjąłeś go świadomie pomimo tego, że tak naprawdę byłeś szantażowany i ugiąłeś się pod argumemtami, które nie do końca Cię przekonują bo rodzice i sąsiedzi zniszczyli by Ci