Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 49
Nie od dziś wiadomo, że #neuropa opiera swój światopogląd na kłamstwie i manipulacji. Biedni ludzie :/

Wyjaśnienie w komentarzu
#manipulacja #4konserwy #bosak #samobojstwo #czerwonapigulka #konfederacja #bekazlewactwa #bekazprawakow #gruparatowaniapoziomu ale poziom przez neuropkow na głównej ryje już do jądra ziemi, #ehhhhhhhhhhhhh
Pobierz pyroxar - Nie od dziś wiadomo, że #neuropa opiera swój światopogląd na kłamstwie i ma...
źródło: comment_1601663370numdc2NuPTaOXd8IJwT9EJ.jpg
  • 67
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
na pewno cały plakat by się zmieścił na takiej miniaturce XDDD

Szanowny @Nox_: tylko tu właśnie był wasz cel, pokazać okrojoną wersję, żeby bardziej chwyciło. To się nazywa manipulacja.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
anagram ze słowa "pyroxar" można ułożyć jako: "Rap Roxy" - czy to oznacza że jesteś fanem rapu Roksany Węgiel ?

Szanowny @Koliat: nic o tym nie wiem, nic nie chcę wiedzieć.
@pyroxar

Szanowny @Nox_: tylko tu właśnie był wasz cel, pokazać okrojoną wersję, żeby bardziej chwyciło. To się nazywa manipulacja.


Jak okrojoną wersję? Przecież udowodniłem ci, że przedstawiony został cały plakat.

Zarówno wpis jak i znalezisko dotyczyło stricte wypowiedzi Krzysia Bosaka na temat tego plakatu.

Opisz nam, jak powinniśmy się zachować, abyś nie zarzucał nam manipulacji? Czy to nasza wina, że Twitter okraja miniaturki zdjęć? Przecież wprost ci pokazałem, że zarówno jednej,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
jak wrzucisz zajebiście duży pionowy plakat w poziomą miniaturkę to nie będzie nic widać xD

Szanowny @Nox_: ile razy mam tłumaczyć, że lepiej byłoby żeby nie było nic widać, niż żeby ktoś uwierzył w nieprawdziwą informacje. Część osób nie klika znaleziska, ty dobrze o tym wiesz.

Co więcej, to był bajt. Wiele osób nie będzie widziało nic złego w sprzeciwie, aby robić z chłopców pipiduly zamiast mężczyzn.

Tak wykadrowane zdjęcie bardziej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szanowny @Neubert: napisałem wyżej. Lepiej nie pokazać nic, niż sugerować nieprawdziwe informacje.

To, że jesteście dobrymi manipulatorami i mieście się w "normach", nie oznacza, że nie manilulujecie. Ha tfu. Kłamcy.
dziękuję, dobranoc xD


Szanowny @Katsukyun: ten screen dowodzi dwóch rzeczy, że mam rację, że lepiej nie pokazać nic niż manipulacje, która rozpowszechni nieprawdziwa informację.

Dwa, że po raz kolejny manipulujecie. Patrząc na ilość znalezisk, mam 0,72 procent nieprawdziwych informacji. Nie tylko wartość bezwzględna się liczy oszuście.
Objaśniłem ci prosto i przystępnie brak manipulacji

Szanowny @Neubert: manipulacją jest wyeksponowanie innego, bardziej chwytliwego zdjęcia. Bo czemu nie pokazaliście dołu albo środka tylko ten fragment? Weź się zastanów.