Wpis z mikrobloga

@pyroxar: Rozwala mnie ten tekst ”Nie musisz być głową rodziny” tak to prawda, możesz być #!$%@?ą, która nie potrafi utrzymać swojej rodziny i żyć do czterdziestki na utrzymaniu rodziców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
ale manipulacja

Szanowny @Nox_ masz rację, całkowicie zmienia to wymowę postu. Na głównej jest to wrzucone jako fakt, że Bosak krytykuje stricte płacz, kiedy tu chodzi o co innego.

Nie macie innej metody niż kłamstwa, przykro mi. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Rozwala mnie ten tekst ”Nie musisz być głową rodziny” tak to prawda, możesz być #!$%@?ą, która nie potrafi utrzymać swojej rodziny i żyć do czterdziestki na utrzymaniu rodziców ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szanowny @Horaccy: powiem więcej, kiedy umiesz sobie radzić w życiu, masz lepsze samopoczucie. Promowanie modelu kiedy nie musisz sobie radzić, będzie skutkowało nieszczęściem wielu mężczyzn, bo będą pipidulami.

Tak uważam.
  • Odpowiedz
Rozwala mnie ten tekst ”Nie musisz być głową rodziny” tak to prawda, możesz być #!$%@?ą, która nie potrafi utrzymać swojej rodziny i żyć do czterdziestki na utrzymaniu rodziców ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Horaccy: Już dałbyś spokój temu Krzyśkowi, po blisko 20 latach na bezrobociu w końcu dostał pracę w sejmie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
BOSAK NIE TO MIAŁ NA MYŚLI!!!

Szanowna @Sqoojin21: wystarczy nie kłamać. Wiem, że to za dużo dla waszego środowiska, bo jesteście na bakier z rzeczywistością, ale cóż. Wierzę w was.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Szanowny @Nox_: tak, tak. Ciekawe ile osób kilka w znalezisko, a ile osób patrzy po miniaturce. Weź zmądrzej manipulatorze.
  • Odpowiedz