Wpis z mikrobloga

@Quimeen: no tak, biali nie popełniają przestępstw, dlatego w Polsce mamy tylko 1 wiezienie i tysiąc cel dla potencjalnych przyjezdnych. A nie, czekaj, jednak przestepcow jest tak dużo, że się nie mieszczą i część dostaje bransoletki, a kradzież poniżej 500zl to w Polsce wykroczenie xd
  • Odpowiedz
@pigularz: Owszem, mylisz się. Po pierwsze, sprawdzałem tę powielaną statystykę w danych podawanych przez cia i jest nieprawdziwa - kiedyś to tu linkowałem, mogę poszukać jak chcesz. Po drugie i oczywiste, mamy pewną przewagę nad lwami i antylopami jako ludzie - możemy się rozwijać i edukować, dlatego główne działania mające na celu zredukowanie liczby popełnianych przestępstw powinny się skupiać na edukacji właśnie. Czarnoskórych mieszkańców USA spotykały naprawdę okropne rzeczy jeszcze
  • Odpowiedz
@Sojerr: xD no a czym się #!$%@? lew różni od czarnoskórego w stanach który te 60% przestępstw popełnia? #!$%@? wy to głupsi jesteście niż wasze analogie, których sami nie rozumiecie xD
  • Odpowiedz
@Fix: Jednocześnie są to 3 stany, w których jest zimno, psy dupami szczekają i młodzi spieprzają, jak tylko się da. Przypadek? ( ͡ ͜ʖ ͡) Mam znajomego, który urodził się w Maine i przy pierwszej nadarzającej się okazji przeprowadził się do Colorado, bo jest tam lepsza praca, jest cieplej i ogólnie fajniej się żyje ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz