Wpis z mikrobloga

  • 1683
Dzisiejsza rozmowa z moim 4letnim synem


Przejeżdżamy obok kościoła przed którym jest z 5cio metrowy jezus na krzyżu.

Młody

Tato, co to za śmieszny pan


Moja odpowiedz

taki pan który niektórym mówi co maja robić, np ze dzisiaj nie można zjeść hamburgera


Młody procesuje

To dość śmieszne


Tak BTW wy katole musicie się tak obnosić ze swoją wiara? Nie możecie tego robić w domu?

#bekazkatoli
  • 374
  • Odpowiedz
  • 0
@nemis nie, pokazuje że homoseksualizm który nikomu nie szkodzi jest gorzej traktowany przez KK, niż wykorzystywanie seksualne dzieci przez księży.
  • Odpowiedz
@boguchstein: To już kwestia indywidualna, zależy jaki się katecheta trafi, ale fakt, większość katechetów indoktrynuje zamiast nauczać. Ale mimo wszystko to wciąż nie jest to o co mi chodzi, a chodzi mi o infantylne podejście opa w komunikacji z dzieckiem. Tutaj mamy wrażliwy temat religii, ale kto wie czy w ten sam sposób nie przekazuje mu reszty wiedzy.
  • Odpowiedz
Pozdro dla autora wpisu ze 5 letni chłopiec nie wie kto to Jezus chociażby w kontekście historycznym
  • Odpowiedz
@krzych0: przeciez jezus nie zyje, to jak ma ludziom mowic co maja robic? moze przestac takie glupoty opowiadac synowi bo jeszcze wyrosnie na tatusia xD
  • Odpowiedz
Nie chodzi mi tu o kwestie religijne ale sam fakt ze jesteś na tyle ignorantem żeby nie wytłumaczyć normalnie po ludzku ze ktoś taki był i wyznawał takie a takie zasady.


@GodejMiTeresa: A wpadłeś na pomysł IGNORANCIE (tak użyje twojej mowy bliźniego) że są osoby które mają głęboko w dupie wasze "wartości" ? Czy ty mijając synagogę będziesz opowiadał o wartościach judaizmu, albo meczet - islamu? No własnie, już to
  • Odpowiedz