Wpis z mikrobloga

  • 1683
Dzisiejsza rozmowa z moim 4letnim synem


Przejeżdżamy obok kościoła przed którym jest z 5cio metrowy jezus na krzyżu.

Młody

Tato, co to za śmieszny pan


Moja odpowiedz

taki pan który niektórym mówi co maja robić, np ze dzisiaj nie można zjeść hamburgera


Młody procesuje

To dość śmieszne


Tak BTW wy katole musicie się tak obnosić ze swoją wiara? Nie możecie tego robić w domu?

#bekazkatoli
  • 374
  • Odpowiedz
#bekazkatoli


@krzych0: fajnie, że jest tag osobny od #ateizm, dla takich ignorantów jak Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°) niby beka z katoli, a 90% postów pod tym tagiem ośmiesza właśnie takich gimbo-ateistów robiących ze swojego braku wiary nową religię i kreujących sobie nowy sens życia jako niszczenie Kościoła ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
niby beka z katoli, a 90% postów pod tym tagiem ośmiesza właśnie takich gimbo-ateistów robiących ze swojego braku wiary nową religię i kreujących sobie nowy sens życia jako niszczenie Kościoła ¯_(ツ)_/¯


@Ranger:

napisz że KK zabrania jedzenia hamburgerów w piątek i że to głupota

dowiedz się że
  • Odpowiedz
@Formbi: otóż nie jestem prawicowcem, jestem centro-prawakiem, a ostatnio nawet bardziej mi do centrysty, co nie zmienia faktu, że szanuje swoje pieniądze i widzę ile mi ubywa z wypłaty dlatego, że ktoś jest nieporadny życiowo.

Niech osoby, które popierają socjalizm założą sobie fundusz socjalny i sie dzielą tam miedzy sobą ile chcą i jak chcą, ale niech się #!$%@?ą od kieszeni ludzi, którzy sami potrafią zapracować na swój byt.
  • Odpowiedz
@Morf cytujesz coś ustanowione prawem kanonicznym. Nawet papierze obecny jaki i wcześniejszy mówił wprost, że zakaz jedzenia mięsa jest wymysłem. W innych bardzo religijnych krajach np Filipiny nie ma i nie było nigdy takiego zakazu.
  • Odpowiedz
wychowujesz syna na głupka i ignoranta - każdej wierze należy się szacunek nawet jeśli się z tym nie zgadzasz


@Slimshader: XD

Od kiedy zespołowi wierzeń który głosi że innowierców należy w Świętej Wojnie należy wymordować należy się
  • Odpowiedz
@krzych0: Odnoszę wrażenie, że wielu wykopków to prawicowi wolnościowcy. Bardzo często wyrażają oni przekonanie, że to rodzice decydują w wychowaniu swoich dzieci i kształtowaniu ich światopoglądu. Są pewne wyjątki i takim wyjątkiem jest sytuacja, w której zechcesz mieć odmienne zdanie. Plus za ten piękny kij w szprychy.
  • Odpowiedz
sam mam maluchy w podobnym wieku, ale wyśmiewanie religii to najgorsze co możesz robić. Ja im opowiadam o różnych religiach i wierzeniach i pokazuje, ze można być tolerancyjnym.


@miki4ever: miałeś już rozmowę o wojnie domowej w Irlandii, islamskiej Świętej Wojnie i średniowiecznych krucjatach w kontekście religii i jak to powinniśmy te kretynizmy tolerować bo przecież mordowali się w imię "religii i wierzeń"? :)
  • Odpowiedz