Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego wpisu benc

Ostatnio zgłosiłem do Boku biedronki i do Sanepidu że w Biedronce na ul Zgierskiej w Łodzi w lodówkach są ogromne połacie pleśni. Dostałem pismo z Sanepidu że przeprowadza kontrolę. BOK biedronki odpisał po 10 dniach ze no no fajnie, coś tam zrobimy elo. I jak powiedzieli tak zrobili, jedna lodówka z największą ilością pleśni była opróżniona i te kratki coś tam umyte ale dalej był syf. Za to dzisiaj wpadam wieczorem bo braklo mi cebuli do obiadu na jutro, a tu w Biedronce #!$%@?. Widać , że POTĘŻNY SANEPID wjechał tam jak Johnny Sins w anus Mia Melano. Połowa lodówek opróżniona, jakiś dwóch kolesi demontuje te wszystkie kratki z górnej części lodówek, generalnie poruszenie. Cześć żywności trafiła do innych lodówek, ale część sobie leży tak o na innych pudłach, super ciąg chłodniczy bulwo, widzę znów to trzeba zgłosić xD w każdym razie coś tam robią. I widać że sanepid coś tam robi, nawet jeśli zapowiadają kontrolę. Zatem Mircy i Mirabelki, nie bójcie się i zglaszajcie ten burdel w biedronkach.
#biedronka #chwalesie #lodz #polska
mirkobiniu - W nawiązaniu do tego wpisu benc

Ostatnio zgłosiłem do Boku biedronki i ...

źródło: comment_1601583015AaW94j5mzsKnqzBzaGn0xg.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@mirkobiniu: Cała ta sieć to jeden wielki syf. Jestem zdumiony, że dalej tam ludzie chodzicie. 90% biedronek jest za mała, syf i ciasnota na każdym kroku. #!$%@? wszystko dookoła, palety na palecie, okoliczne żule przy niektórych biedrach.
#!$%@?, LIDL przy tym to jakiś premium sklep dla bogaczy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mirkobiniu: że też chce Ci się w to bawić :) Ale to dobrze, też tam często kupuję (chociaż raczej tylko piwo, bo do Bałuckiego po żarcie daleko już niema :) ) więc fajnie, że może kiedyś się tam coś poprawi :)
  • Odpowiedz
@mirkobiniu: Mechanizm działania sanepidu podczas kontroli jest prosty. Jest jakiś problem to zaleca naprawę "sprawy" (+czasem mandat, zależy od tematu) w określonym terminie i przychodzi na rekontrolę zaraz po tym terminie. Temat naprawiony to po sprawie, olałeś i dalej jest jak było - to jadą na grubo w zależności jakie mają w danym zakresie narzędzia. Tutaj widać było olane.
  • Odpowiedz