Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego wpisu benc

Ostatnio zgłosiłem do Boku biedronki i do Sanepidu że w Biedronce na ul Zgierskiej w Łodzi w lodówkach są ogromne połacie pleśni. Dostałem pismo z Sanepidu że przeprowadza kontrolę. BOK biedronki odpisał po 10 dniach ze no no fajnie, coś tam zrobimy elo. I jak powiedzieli tak zrobili, jedna lodówka z największą ilością pleśni była opróżniona i te kratki coś tam umyte ale dalej był syf. Za to dzisiaj wpadam wieczorem bo braklo mi cebuli do obiadu na jutro, a tu w Biedronce #!$%@?. Widać , że POTĘŻNY SANEPID wjechał tam jak Johnny Sins w anus Mia Melano. Połowa lodówek opróżniona, jakiś dwóch kolesi demontuje te wszystkie kratki z górnej części lodówek, generalnie poruszenie. Cześć żywności trafiła do innych lodówek, ale część sobie leży tak o na innych pudłach, super ciąg chłodniczy bulwo, widzę znów to trzeba zgłosić xD w każdym razie coś tam robią. I widać że sanepid coś tam robi, nawet jeśli zapowiadają kontrolę. Zatem Mircy i Mirabelki, nie bójcie się i zglaszajcie ten burdel w biedronkach.
#biedronka #chwalesie #lodz #polska
Pobierz mirkobiniu - W nawiązaniu do tego wpisu benc

Ostatnio zgłosiłem do Boku biedronki i ...
źródło: comment_1601583015AaW94j5mzsKnqzBzaGn0xg.jpg
  • 70
@mirkobiniu: szczerze nie wierzyłem że się sanepid bujnie, a jednak... miłe zaskoczenie ( ͡ ͜ʖ ͡)

@Megawonsz_dziewienc: jak chcesz poczuć większe obrzydzenie to poczytaj skład tych produktów które powinny być w lodówce. Uwierz, brak pobytu w niej za wiele im nie zaszkodzi ( ͡~ ͜ʖ ͡°) dodatkowo większość produktów po dostawie ( między 24 a 6 rano ) i tak leży
#!$%@? to pewnie twoje życie i szkoda mi twoich sąsiadów, ale tym razem się spisałeś ( ͡º ͜ʖ͡º) kupisz sobie jakieś gowno z biedry i spędzisz na kiblu cały tydzień ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@mirkobiniu: jak ja zgłaszałem robaki w marynowanych grzybach z Biedry, to ostro pojechali po dostawcy. Wyjaśnienia na piśmie. W firmie wdrożony audyt. Rozpoczęcie procedury CAPA /corrective and preventive actions/ oraz zlecenie ogólnopolskiego audytu firmie zewnętrznej.

A więc korzystając z okazji, jeśli ktoś w marynowanych maślakach zobaczy ślady obecności czerwi (lub innych robaków), to proszę o kontakt.

Dostawcę na pewno to zabolało, bo zaczerwienie dotyczyło prawie wszystkie słoików, które oglądałem. Żeby spełnić
Pobierz DOgi - @mirkobiniu: jak ja zgłaszałem robaki w marynowanych grzybach z Biedry, to ost...
źródło: comment_1601591725no8L2J13V7REMqa69Mw5ze.jpg