Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego wpisu benc

Ostatnio zgłosiłem do Boku biedronki i do Sanepidu że w Biedronce na ul Zgierskiej w Łodzi w lodówkach są ogromne połacie pleśni. Dostałem pismo z Sanepidu że przeprowadza kontrolę. BOK biedronki odpisał po 10 dniach ze no no fajnie, coś tam zrobimy elo. I jak powiedzieli tak zrobili, jedna lodówka z największą ilością pleśni była opróżniona i te kratki coś tam umyte ale dalej był syf. Za to dzisiaj wpadam wieczorem bo braklo mi cebuli do obiadu na jutro, a tu w Biedronce #!$%@?. Widać , że POTĘŻNY SANEPID wjechał tam jak Johnny Sins w anus Mia Melano. Połowa lodówek opróżniona, jakiś dwóch kolesi demontuje te wszystkie kratki z górnej części lodówek, generalnie poruszenie. Cześć żywności trafiła do innych lodówek, ale część sobie leży tak o na innych pudłach, super ciąg chłodniczy bulwo, widzę znów to trzeba zgłosić xD w każdym razie coś tam robią. I widać że sanepid coś tam robi, nawet jeśli zapowiadają kontrolę. Zatem Mircy i Mirabelki, nie bójcie się i zglaszajcie ten burdel w biedronkach.
#biedronka #chwalesie #lodz #polska
Pobierz mirkobiniu - W nawiązaniu do tego wpisu benc

Ostatnio zgłosiłem do Boku biedronki i ...
źródło: comment_1601583015AaW94j5mzsKnqzBzaGn0xg.jpg
  • 70
czy po tych czerwiach jest wymagane jakieś leczenie poza potencjalnym rozwolnieniem?


@Rad-X: no generalnie to nie, ALE... Nie wiesz nigdy skąd dana larwa przyszła. Mogła przed chwilą bytować np. na padłym ptaku, po którym odziedziczyła jakieś groźne bakterie, które przetrwają pasteryzację.

Poza tym, czy można ufać producentowi, że należycie przeprowadza pasteryzację, skoro lekceważy naprawdę duże i widoczne na pierwszy rzut oka zarobaczenie?

A skoro tak, to czy możemy mieć pewność, że
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Piro3202: dlatego ubolewam, że Auchan się zwinął z #grudziadz bo do tej pory tam robilem zakupy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Na szczęście kawałek dalej mam Lidla, Carrefoura a i jest Kaufland w centrum który ma potężna zaletę w postaci prawie wyłącznie automatycznych kas.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@slozubn: No Auchan jest super, kiedyś Tesco lubiłem, no ale Tesco zdechło z rok temu, bo mimo powierzchni zrobiło się gorzej jak w biedrze jeżeli chodzi o wybór, a Auchan u mnie (#zielonagora here) przejdzie raczej nie najgorzej jak po z 20 latach bez remontu zabrali się za robienie cywilizacji, co mnie cieszy bo mimo ogromnego wyboru i fajnych cen jednak raziła stylistyka końca lat 90 i te odrapane lodówki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@slozubn: A i u mnie w Auchan są automatyczne kasy w ilości wystarczającej, były okrutnie wkurzające ze względu na strasznie upierdliwą wagę, ale odkąd koronka się zaczęła to wyłączyli protesty wagi w #!$%@?, jedynie kontrolka się im świeci, to raz na ruski rok ktoś podejdzie sprawdzić, tak samo z gorzałą