Wpis z mikrobloga

Moja narzeczona wymyśliła sobie że nie chce mojego nazwiska. No to odpowiedziałem spoko ale przemyślałem to i kolejnego dnia powiedziałem że w takim razie chcę rozdzielność majątkową.
I tutaj się zaczęło przekonywanie że ślub jest nam potrzebny.
Na pytanie a co ja dostanę w takim razie dzięki temu ślubowi?
Stwierdziła że bardzo wiele ale nie potrafiła wymienić nawet jednego powodu.
W końcu wymyśliła że dziecko będzie miało moje nazwisko. Ja na to odpowiedziałem że przecież nie chcemy mieć dzieci podobno ( ͡° ͜ʖ ͡°) (ona nie chce albo nie chciała)
No i że ona będzie mi wierna do końca życia. To się zapytałem a to teraz nie jesteś mi wierna?

Teraz jest wielki foch i nie odzywa się od dwóch dni. Chyba jednak za dwa lata nie będzie ślubu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki
  • 369
Może dla niej dumą jest noszenie swojego nazwiska rodowego?


@GrumpyStar: a czy ja jej tego zabraniam ? Dokładnie tak, może być dumna ze swojego nazwiska. Przeciez nie mówię o tym aby skasowała swoje nazwisko i przyjęła moje, więc argument nie trafiony.
To nie jest kolosalny problem.. są dużo większe problemy, ale tak byłby to dla mnie problem. Dlatego że czułbym się z tym źle i napisałem dlaczego. Co by z tym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kremowka2137: jak się kiedyś zakochasz i zrozumiesz co to miłość, to pogadamy, bo na razie to widać, że nie wiesz o czym mówisz...


@Brother_of_Steel: No ale to opowiedz jak to wygląda. Miałeś żonę i dziecko. Zakochałeś się w innej, zapomniałeś że masz zobowiązanie i puściłeś się na boku. Tak było? ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

@kremowka2137: powtarzam, jak się
@Yurakamisa ale wy macie walnięte te różowe. Moja sama wyszła z propozycją rozdzielności przed ślubem (mam swoją działalność, ona umowa o pracę na czas nieokreślony). A tu co rusz na wykopie widzę wpisy, że różowe się fochają, bo facet chce rozdzielność.
@kremowka2137: jak się kiedyś zakochasz i zrozumiesz co to miłość, to pogadamy, bo na razie to widać, że nie wiesz o czym mówisz...

@Brother_of_Steel: No ale to opowiedz jak to wygląda. Miałeś żonę i dziecko. Zakochałeś się w innej, zapomniałeś że masz zobowiązanie i puściłeś się na boku. Tak było? ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

@kremowka2137: powtarzam, jak się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kremowka2137: stary, próbujesz zrozumieć coś, czego nie doświadczyłeś i nie da się opisać teoretycznie, jak prąd elektryczny czy skład chemiczny. To jest tak proste, nie zrozumiesz, bo nie byłeś zakochany. Jest mi z tego powodu przykro, bo to cudowne uczucie, ale to nie zmienia faktu, że nic nie rozumiesz i ja ci tego nie wytłumaczę. Mogę ci tylko współczuć.
@r5678: Argument, że chce zachować swoje nazwisko na wypadek gdyby chciała się z Tobą rozejść, jest śmieszny, bo sam rozwód, sąd kosztują emocjonalnie o wiele więcej niż złożenie oświadczenia o zmianie nazwiska.
@kremowka2137: stary, próbujesz zrozumieć coś, czego nie doświadczyłeś i nie da się opisać teoretycznie, jak prąd elektryczny czy skład chemiczny. To jest tak proste, nie zrozumiesz, bo nie byłeś zakochany. Jest mi z tego powodu przykro, bo to cudowne uczucie, ale to nie zmienia faktu, że nic nie rozumiesz i ja ci tego nie wytłumaczę. Mogę ci tylko współczuć.


@Brother_of_Steel: To chyba kończy dyskusję. Jesteś niewiernym szlaufem który rozbił rodzinę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brother_of_Steel: myślę, że zdanie na temat miłości ooby która zdradzała, mało kogo będzie interesować

@bomba4: o tym też już pisałem, spróbuję prościej, są dwa typy ludzi, otwarci, którzy swoje opinie i wiedzę budują na podstawie wielu różnych opinii plus analizie, a są tacy ludzie, którzy nie wiedzą nic na ten temat, ale najwięcej mają w nim do powiedzenia. Widzę, że należysz do drugiej grupy, to miłego snu we własnym śnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
To chyba kończy dyskusję. Jesteś niewiernym szlaufem który rozbił rodzinę i bełkoczesz o miłości żeby zachować resztki samooceny. Dobrze że przynajmniej masz solidną fortecę.


@kremowka2137: co nie zmienia faktu, że nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz. Za to pięknie się triggerujesz. Sprawiłeś mi tym radość, za co ci dziękuję.