Wpis z mikrobloga

@Tymajster: no nie jest tak że nie mam, mam swoje zdanie na ten temat ale uważam że poglądy na takie sprawy nie mają znaczenia bo to jak kłócenie się o to jaki kolor jest lepszy... Każdy ma swój ulubiony i absolutnie nikogo nie powinno obchodzić jaki jest mój ulubiony kolor a mnie nie obchodzi jaki jest Twój ulubiony.
Uważam natomiast że sztuczna inteligencja targetując nam treści w internecie i stacje telewizyjne
@Tymajster: jest i on który w każdym kto nie popiera do końca żadnej ze stron widzi centryste. Pomijając fakt, że nie znamy kompletnie sytuacji tylko to jest zdjęcie i post nastolatków którzy, jak wiemy, buntują się, często na siłę. Duża część z nas przez to przechodziła i z tego się wyrasta.
Szkoła to nie miejsce na bycie ani homofobem ani buntowniczym i krzykliwym bojownikiem o prawdę. Na takie tematy powinno się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kasztelan_angielski: Jezeli to naprawde istotny problem w relacji uczniowie - nauczyciel to mogli pojsc i to po prostu zrobic.
Ale nie, mlodziez 21 wieku musi najpierw osiagnac zasieg tysiecy odbiorcow ktorzy nie maja z tym nic wspolnego i nie znaja sytuacji nie posiadajac dostatecznej ilosci informacji i beda antagonizowac sie w wielkiej internetowej gownoburzy. Dopiero wtedy pozujac na zdjeciach jako swieci bohaterowie teczowej armii, pojda i zalatwia to co moglo byc
Pytanie czy nauczyciel jest takim homofobem bo powiedział "on" do kogoś, i jak on śmiał tak powiedzieć, przecież nie wie jak ta osoba się identyfikuje, czy naprawdę ciśnie po homoseksualistach czy coś
@zmasowanyatak: o kurde, wyważona i mądra opinia, chciałbym napisać że zaraz ktoś się #!$%@?, że jak możesz nie popierać jego spojrzenia na sprawę (oczywiście on ma tylko racje xD bo coś tam xD), ale już ktoś to zrobił xD
@kasztelan_angielski: Beka xD ale swoją drogą szkoły i uczelnie powinny być apolityczne i wolne od ideologii i propagandy z którejkolwiek strony :/


@Werdna Powiem więcej, my jako podatnicy jeszcze za indoktrynację ideologiczną płacimy - przypominam, że za pensje księży /sióstr /katechetów uczących religii płaci państwo.
@kasztelan_angielski: Dobry nauczyciel (o ile to jakiś przedmiot humanistyczny) by po prostu wykorzystał zaangażowanie dzieciaków i przeprowadził z nimi dyskusję na ten temat: sprowokował do myślenia, wyrażania poglądów, prowadzenia dyskusji itp.
@kasztelan_angielski: no właśnie to jest dowód na to, że nie ma sensu bronić konserwatyzmu. On minie razem z ludźmi którzy są jego zwolennikami. Postęp jest jak kula śniegowa i wiele spraw się zmieni już za naszego życia, a co dopiero za dwieście czy trzysta lat. Możecie dalej rzucać bananami z drzewa ale to nie zatrzyma rozwoju ludzkości. Dzisiaj jako lewicowiec nie jestem w stanie przewidzieć gdzie będziemy kilka stuleci dalej, i
@Greensy: też się cieszę. Za tzw. moich czasów było emo itp. i mam wrażenie ze nie było tak silnych podziałów prawak-lewak itp. Dobrzeże młodzi mają empatię oraz nie dają się propagandzie medialnej.
lewica/liberałowie oglądają netflixa prawica tvp/trwam, nie wiem co w tym dziwnego


@may_made_me: Trochę daleko idące i upraszczające tezy. Ale z tym że młodzież raczej nie ogląda TVP w dużych ilościach, a wiec nie jest poddawana jej wpływom, możemy się chyba zgodzić.
@Rabke: A po jaką cholerę ktoś miał opowiadać o gejach? Czy to komukolwiek do czegokolwiek potrzebne? Tak samo to w szkole potrzebne jak i religia. Szkoła to nie miejsce na jakiekolwiek ideologie.
Nauczyciel ma dwie opcje i cokolwiek wybierze jest na przegranej pozycji. Albo spotulnieje albo dalej będzie fikał i skończy się to dla niego nieprzyjemnymi konsekwencjami. Brawo dla uczniów za solidaryzację.


@Phyrexia: od kiedy nauczyciel może być zmuszony aby szanować jakieś organizacje, w tym przypadku lgbt (nie myl z osobami honosekdualnymi)

Co dalej? Ktoś przyjdzie w rzeczach pro katolickich, albo z rzeczami onru/antify, albo pro pisowskich, to też ma nauczyciel szanować?
@kasztelan_angielski I cyk, kartkóweczka
( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
I tak codziennie, do skutku, dopóki te szmaty nie znikną.

Niech sobie każdy popiera, co chce, ale szkoła to miejsce na naukę, nie na ideologię.