Wpis z mikrobloga

Czy wiecie jak wyglądają ruskie onuce w realu? Właśnie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polscy zwolennicy Rosji, Putina, ZSRR, zbrodni wojennych i masowych mordów widocznie higienę jamy ustnej uznają za burżuazyjny wymysł, który rewolucja bolszewicka dawno skutecznie stłumiła. Jeśli nie zwymiotowaliście jeszcze to zapraszam na -> Twitterka przeczytać kto zacz. #rosja #wojna #ukraina #ruskieonuce #rosyjskapropaganda #rozowepaski
zafrasowany - Czy wiecie jak wyglądają ruskie onuce w realu? Właśnie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) ...

źródło: FvDvtVGXsAEE8oe

Pobierz
  • 23
@zafrasowany: a ja się martwię, że mam brzydkie zęby jak mam pionowe pęknięcie na 1, które widać tylko przy odpowiednim świetle pod odpowiednim kątem.
Kurza stopa. Okropne. Pamiętajcie, myjcie zęby codziennie i nitkujcie!
Większość ludzi uważa, że nie musi nitkować, ale niech taka osoba sobie wynitkuje raz zęby i powącha nitkę to zmieni zdanie xD
dbanie o higienę jamy ustnej to burżuazyjny wymysł

@muskutanin:

albo feta

@nilmerg

a ja się martwię, że mam brzydkie zęby jak mam pionowe pęknięcie na 1, które widać tylko przy odpowiednim świetle pod odpowiednim kątem.

Kurza stopa. Okropne. Pamiętajcie, myjcie zęby codziennie i nitkujcie!

@Tyrande:

Aby w tak mlodym wieku miec zeby az w tak tragicznym stanie to trzeba albo isc wlasnie w wymienione narkotyki albo np bulimie - nie
Gdybym miała zęby w takim stanie to bym kupiła jakąś tymczasową protezę żeby to zasłonić i zamiast łazić z jakimiś flagami to bym pracowała dosłownie nawet w każdym wolnym czasie żeby zarobić na implanty. Proteza na kilku śrubach to przecież wydatek zaczynający się zapewne od 35k zł no i wiadomo, że im lepsza to droższa ale tak do 50 k zł już da się to ładnie wyprowadzić. Czy 50 k to dużo?
@DryfWiatrowZachodnich:

Aby w tak mlodym wieku miec zeby az w tak tragicznym stanie to trzeba albo isc wlasnie w wymienione narkotyki albo np bulimie - nie dosc ze to bardzo oslabia organizm, to jeszcze podczas wymiotow kwas zoladkowy zalewa zeby, a on je strasznie niszczy


Pfff... nie, to nie prawda. Wystarczy pić po kilka litrów coli i energetyków dziennie, a do tego nie myć zębów. Żadne narkotyki czy bulimia nie są