Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@redefining_darkness: sztuki i sporty walki (choć są cudowne) sobie odpuść pod samoobronę, trzeba kilku lat treningu. A jeśli nie marsz warunków fizycznych to nawet gdy już będziesz na poziomie MP/ME dwukrotnie cięższemu przeciwnikowi co najwyżej łaskę zrobisz.

Gaz i bieg na 100metrow. Serio nic innego
nie ma.

@Rouksa hardcorowy to jest boks tajski, bo uczą tam realnej walki w stójce,
niestety kravka jest niesamowicie przeklamowana a jej skuteczność często na poziomie
@Captcha--: Wiadomo, że najlepszym wyjściem jest zawsze ucieczka. Naćpany Seba będzie niczym wiking po grzybach, możesz mu nawet czarnoprochowcem w głowę celować i nic sobie z tego zrobi. Tak wspomniałem o sztukach walki, bo chodziłem kiedyś na judo i był poświęcony czas na to jak np poradzić sobie gdy chwyci mnie lub zacznie dusić druga osoba
zawsze można zapisać się na jakieś sztuki walki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Rouksa: Po latach treningu będzie w stanie obronić się przed pijakami o ile nie są od @redefining_darkness: ciężsi. Sztuki walki fajnie wyglądają, ale w sytuacji, gdy napastnik będzie uzbrojony, zostaje oślepienie go i ucieczka.

Gif dla tych, którzy myślą, że rozbrojenie kogoś z nożem to błahostka i da się to opanować trenując
Pobierz ExitMan - > zawsze można zapisać się na jakieś sztuki walki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Rouksa: ...
źródło: comment_1601453968dym4iZSvYrLStjjHqZKPTl.gif
@redefining_darkness: jedyne co to mocny, duży żelowy gaz pieprzowy i szybkie nogi do tego.
Nie warto oszczędzać na gazie.

Nie wyciągaj noża bo patusowi włączy sie tryb walki na śmierć i życie i Cię zamorduje a tak by może tylko skroił portfel. Zresztą nigdy nie wyciągaj na kogoś innego noża, broni itp. jeśli nie planujesz go zabić w ciągu następnych 5 sekund.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@redefining_darkness: protip co do używania gazu.
Nie strasz nim. Jak chcesz go użyć to wyciągaj szybko i używaj (nie oszczędzaj) po czym #!$%@? jak najszybciej. Bez wchodzenia w kontakt jakimiś pałkami czy kubotanami. To samo ze sztukami walki, musisz być dobrze wytrenowaną żeby faktycznie ich użyć.
Ciekawe są alarmy osobiste. Ale nie wiem czy ktoś tego używa i jaki jest rzeczywisty efekt.

Nooo i noś gaz w kiszeni, pod ręką a