Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 29
629 596 + 81 = 629 677

Jak ja długo nie pisałem nic na tagu #rower bo ciągle tylko #bieganie i bieganie, a jak to rzecze @pestis - brakowało mi tego gówna :)
30 km z żoną na rowerach po Borach Tucholskich - okoliczności przyrody i pogody wspaniałe, ale połowa dróg to sypki piasek, i chociaż chodząc czy biegając nie czuję tego, to #triban100 nie radził sobie, albo jadąc wężykiem , albo zakopując się, sypiąc przy okazji piasek w łańcuch. Jedna gleba, na szczęście na ściółkę która jest gruba i miękka jak pierzyna. Zmęczyłem się. Za to potem żona do domu zabrała swój rower samochodem, a ja wracałem rowerem.

Asfalty to jest to, co lubię i mój rower też. Średnia prędkość na 50 km powrotu wyszła ponad 28km/h, co uważam za niezły wynik skoro na rowerze jeżdżę tylko do pracy, 1,3km w jedną stronę :)

#rowerowyrownik

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
Pobierz
źródło: comment_1600843696uLY4bdWrJaJUzZBfPWDWJv.jpg
  • 6
@ikov: gratki, ja 2 dzień jeżdżę na rowerze i po ~15km robie, i tak uważam to za sukces zważywszy że ostatnio jeździłem serio na rowerze w gimnazjum ponad 10 lat temu xD może za jakiś czas będę po 30km pykał
@Kaiborr: Też tak zaczynałem jeszcze niedawno. Teraz robie przeważnie 50-60 km w dwie i pół do trzech godzin, i to jet naprawdę dopiero przyjemne, choć już mam... jak ro się mówi "5-tkę z przodu".
I tak jak doradzają przedmowcy: stopniowo zwiekszaj dystans, nie przeginaj na poczatku przygody z rowerem.