Wpis z mikrobloga

Taka kartkę znalazłem w skrzynce. Coś byście odpisali? Mam dwoje małych dzieci i wiadomo, że jak biegają to tupią, ale przecież nie powiem im żeby siedziały bez ruchu. Nie jest to jakieś szczególne walenie w podłogę. Normalne bieganie i zabawa. Dzwonek u nas bardzo dobrze słychać, więc skoro dzwonili i nikt nie otworzył, to musiało nikogo nie być albo dzieci były z opiekunką, ale nie zgłaszała nam nic.
#mieszkanie #sasiedzi #dzieci
Pobierz PanProgramista - Taka kartkę znalazłem w skrzynce. Coś byście odpisali? Mam dwoje mał...
źródło: comment_1600791534yP4l4d2132sqyYAChQqrUC.jpg
  • 138
@mateosz_inbecki ej, masz piętrowy? To wbijam i dzień w dzień napier@#$m ci w podłogęa ty siedzisz na dole? Ok? A jak masz parterowy to po strychu? Co ty na to xDdd Loooool xDDDDDD i jeszcze będę rzucał zabawkami po ścianach i podłodze.

Ja tak przez miesiąc a ty codziennie parskasz śmiechem xD Loool

No ok - a teraz umyj zęby fałszywy różowy pasku i do szkoły jutro xDddd
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@PanProgramista: mieszkanie to nie plac zabaw i dostawalem od rodziców zawsze zjebki za tupanie. Ale czasy się zmieniły i myślenie o kimś innym jest passe.

Przykład: kumpla sąsiadka dwa mieszkania obok z korytarza puszcza czasem gówniaki zeby sie bawily na nim. Biegają, jeżdżą swoimi wywrotkami, drą ryje i piszczą. Kumpel uważał za niestosowne gdy byłem u niego i poszedłem pogadać z sąsiadką.

Paranoja, dzieciaki nie mają hamulców nad sobą.
@szczurek_87:
Zmartwie cię, ale generalnie sprawa jest nie do wygrania w sądzie, musieliby totalnie napierd... a i tak pewnie by rozszeło się po kościach i nic by z tym nie zrobili (opinia znajomego prokuratora), więc tu raczej dobra wola sąsiadów i tyle, albo dobre słuchawki...
@PanProgramista: To jest cięzki temat. Z jednej strony rozumiem, że dzieciaki mają energię którą muszą wyładować. Doskonale pamietam jak mieszkałem nad parą z jednym dzieckiem, które tak hałasowało.
Jest to ciężkie na tyle że przy zmianie mieszkania głównym wyznacznikiem wyboru było ostatnie piętro.
Wyobraź sobie że stukasz sobie długopisem w kartonowe pudło, ledwo to słyszysz a ktoś w tym pudle siedzi próbując egzystować.
Wbrew pozorom takie godziny najbardziej dają w kość,
@PanProgramista: grzecznie i z kulturą i wyrozumiale i w konkretnych godzinach Ci napisała. Mieszkasz w bloku to zachowuj ciszę.

Nawet za grzecznie, ja bym następnego dnia rano dał na szafę miednicę z wodą i głośnik, nastawił Burzum czy inny Transilvanian Hunger i poszedł do sklepu po bułki i mleko :) A jakby policja do mnie pukała to z taką konstrukcją u mnie byłoby cicho, u Ciebie głównie nawalało.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanProgramista: z jednej strony piszą Ci "ucisz bachory", a z drugiej strony jest sąsiadka, która nie może jak człowiek zadzwonić (tak, raz się nie udało niby I juz się poddała) i pogadać, tylko pisze liściki i nawet nie jest się w stanie podpisać, tylko uogólnia podpisując się "sąsiedzi"
@szczurek_87:
W drugim linku nie ma nic o dzieciach, a w pierwszym masz 100 pln kary i jakiś totalny sądowny wyjątek (a polsce nie ma precedensu), więc mniej więcej szanse są jak na 5 w lotto i całkiem sporo szans na straconą kase.
@PanProgramista: To wyłącznie twój problem, że ci kot drapie puzzle. Nie możesz poradzić sobie z hałasem bo:
A) dzieci tak mają że hałasują, a ten hałas twoich dzieci nie jest taki straszny,
B) kot drapie puzzle więc nie walczysz z hałasem bo nie,
Co wymyślisz jako C)? No, dawaj podpunkt C)! Może:
C) grasz na XBOXie/robisz pranie/gotujesz i nie masz czasu upominać ciągle dzieci, bo zajmowałeś się nimi całe popołudnie i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@PanProgramista: dziecku nie wytłumaczysz jeśli ma rok, musisz sam zadbać o to żeby nie hałasowało. Już dostałeś sporo rad: dywany, maty, miękkie zabawki. Dzieciak mojej kumpeli ma rok i właśnie jego ulubiona zabawa to walenie zabawkami o podłogę bo nic więcej nie potrafi. Rodzice dziecka już się przyzwyczaili, ale też to inaczej słychać jak w mieszkaniu masz więcej ludzi, muzykę czy tv. A sąsiad słyszy jedynie walenie, bo reszta dźwięków tak