Wpis z mikrobloga

Taka kartkę znalazłem w skrzynce. Coś byście odpisali? Mam dwoje małych dzieci i wiadomo, że jak biegają to tupią, ale przecież nie powiem im żeby siedziały bez ruchu. Nie jest to jakieś szczególne walenie w podłogę. Normalne bieganie i zabawa. Dzwonek u nas bardzo dobrze słychać, więc skoro dzwonili i nikt nie otworzył, to musiało nikogo nie być albo dzieci były z opiekunką, ale nie zgłaszała nam nic.
#mieszkanie #sasiedzi #dzieci
PanProgramista - Taka kartkę znalazłem w skrzynce. Coś byście odpisali? Mam dwoje mał...

źródło: comment_1600791534yP4l4d2132sqyYAChQqrUC.jpg

Pobierz
  • 138
@PanProgramista: Wiele lat temu, kiedy jeszcze byłem typowym studentem, wynajmowałem mieszkanie w bloku o fatalnej akustyce. Nie mówię, że byłem bez winy bo pierwszego dnia, jeszcze nie zdążyliśmy się rozpakować, zrobiliśmy parapetówkę. Raczej kulturalna, bez tańców, śpiewów i innych takich, ale rozumiem sytuację, sama skala sytuacji doprowadziła do tego, że pojawiła się policja= ktoś uznał, że jest za głośno, mógł rozwiązać to inaczej, ale też miał pełne prawo zrobić tak jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanProgramista: To Twoje dzieci i to Ty odpowiadasz za to, żeby nie uprzykrzały życia innym ludziom. Kropka.

A jak to zrobisz, to już Twój problem. Nie wiem, wygłusz podłogi, kup maty, wytresuj dzieciaki. Znajdź im w domu inne zajęcie niż bieganie po korytarzu. Kup im jakieś arduino czy proste zestawy od forbota, lego, puzzle, gry planszowe. A aktywności fizyczne zostawiajcie poza domem.
Jeżeli biegają po panelach, wszystko niesie.


@13579_: @PanProgramista: I niech zdejmą chodaki - to nie królestwo Niderlandów. A serio - twarde podeszwy większości dziecięcego obuwia właśnie tak brzmią. Skarpetki antypoślizgowe robią robotę również prorozwojową dla dziecka - orto i neuro.
@PanProgramista: kup puzzle piankowe 60x60, sam na alledrogo kupowałem takie po 8-9zł sztuka - niby druga kategoria, ale to bez znaczenia - i tak po kilku miesiącach pierwsza kategoria wygląda tak samo jak druga. U mnie już drugi rok leżą na panelach. Dzieciak ma miękko i ciepło, nie przejmujesz się jak coś wyleje na podłogę.
@Snaki: jak nie chce slyszec odglosow od sasiadow to niech sobie kupi dom pod lasem, tam co najwyzej ptaki beda ja draznic. To normalne, ze slychac sasiadow mieszkajac w bloku. Ludzi co kupuja sobie 40m2 za 300k w wielkiej plycie chcieliby miec cisze i spokoj jak na bezludnej wyspie..
@PanProgramista: Ojesu, nie ma nic gorszego niż bombelki piętro wyżej w bloku z wielkiej płyty. Dwa razy przez takie gówniaki zmieniałem mieszkanie za czasów studenckich bo nic poza chowaniem nie dało się robić w mieszkaniu ..