Wpis z mikrobloga

Taka kartkę znalazłem w skrzynce. Coś byście odpisali? Mam dwoje małych dzieci i wiadomo, że jak biegają to tupią, ale przecież nie powiem im żeby siedziały bez ruchu. Nie jest to jakieś szczególne walenie w podłogę. Normalne bieganie i zabawa. Dzwonek u nas bardzo dobrze słychać, więc skoro dzwonili i nikt nie otworzył, to musiało nikogo nie być albo dzieci były z opiekunką, ale nie zgłaszała nam nic.
#mieszkanie #sasiedzi #dzieci
PanProgramista - Taka kartkę znalazłem w skrzynce. Coś byście odpisali? Mam dwoje mał...

źródło: comment_1600791534yP4l4d2132sqyYAChQqrUC.jpg

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
olej sąsiadów


@Dionizja: gość napisał grzecznie, że chce się dogadać. Dlaczego tylko jedna ze stron ma się dostosowywać i słuchać non stop walenia? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
A OP zamiast tutaj pisać mógłby do niego zejść i porozmawiać jak dorosły człowiek a nie szukać rad na wykopie i pytać „co bysmy odpisali”. IKS DE.
  • Odpowiedz
@PanProgramista: ogarnij gówniaki i wytłumacz im że nie mieszkacie w domku jednorodzinnym to powinny uszanować sąsiadów. Ja i młodsza siostra byliśmy na tyle wychowani że nie #!$%@?śmy po ścianach i podłogach więc można.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@PanProgramista: Znam to. Mozesz probowac sie dogadac ale jak dasz palec to wezma cala reke. Podejdz do tego racjonalnie. Zrob co mozesz, np. dywan. Od 22 pilnowana cisza, zadnego tupania czy stukania zabawkami. Natomiast sasiedzi niech sie przyzwyczaja, bo to sa normalne dzwieki, gdy mieszka sie w bloku. Nikt nie robi tego specjalnie ani nadmiernie ani uciazliwie.
  • Odpowiedz
@PanProgramista odpisz miło, ze dziekujesz za uwage i zdajesz sobie sprawe ze mieszkanie w mieszkaniach moze byc halasliwe, niestety nic nie mozesz poradzic na halasy dzieci bo to dzieci. W razie gdyby pani z dolu potrzebowala jakas jedna wyjatkowa chwile spokoju to zeby dala znac to sprobujecie wyjsc na spacer.
Jak bedzie mila pozniej to fajnie, zyskasz fajnego sasiada, jak nie to #!$%@? ja i robic halas jeszcze wiekszy.
  • Odpowiedz
  • 139
@dokam Za dzieci odpowiada rodzic, nie ma żadnego "dzieci to dzieci" ani "potrzeby jednej wyjątkowej chwili spokoju". Zakłócanie spokoju sąsiadów jest karalne.
  • Odpowiedz