Wpis z mikrobloga

@Chrystus: i ta sprawa w sadzie moze trwac i trwac bo i ojciec ma wiele mozliwosci, aby skutecznie uciekac od placenia.

U znajomej samo sprawienie, zeby ojciec stawil sie na rozprawe trwalo prawie 4 lata, po czym okazalo sie, ze... nic nie ma, niczego nie jest wlascicielem, nie ma dochodu i teraz trwa od ponad roku ustalanie skad wziac kase na alimenty bo cala rodzina przygotowana i poprzepisywala majatki.
@b4ko: @Sonnenschutzsysteme: @Sonnenschutzsysteme: @zajunc: @yeloneck: @RikBig:

Przecież laska nie zapytała o nic złego. Wykopkom widzę ciężko wyobrazić sobie, ze facet zrobił dwójkę dzieci i uciekł za granicę, a zdesperowana bez żadnej pomocy matka szuka każdego rozwiązania. Całkiem możliwe, że nie chodzi o samą kasę, a o wpłynięcie jakoś na faceta przez jego rodzinę.
rycerzykuj


@Dykto13: Behind each fuckin together. Czego ja się spodziewałem XDD

Spróbuję jeszcze raz, bo średnia wieku na tym portalu to jakies 19 lat więc rozumiem, że niektóre kwestie mogą budzić niezdrowe emocje. Jestem sobie w stanie wyobrazić, że nie chodzi o same pieniądze a jakąkolwiek pomoc bo kobieta jest pozostawiona sama sobie z dwójką dzieci. Nawet jeśli faktycznie chodzi o same pieniądze to też mnie nie dziwi, bo fundusz alimentacyjny