Wpis z mikrobloga

@zajunc: Patrząc na to ile par decyduje się na ślub w dzisiejszych czasach to takie objawy skrajnej nieodpowiedzialności staną się chlebem powszednim.

Jak pisałem powyżej - scenariuszy takich historii są masy. Może ona zła kobieta była, może on był zły ciulek - nie ma to znaczenia - wiesz jak działa penis i co się dzieje jak go się włoży do wadżajny bez gumy. Narobił sobie dzieci - teraz pora płacić. Domyślam
@zajunc: A myślisz, że na czole miał to napisane ? Poznał sobie kogoś za granicą, poczuł się bezkarny i zobaczył szansę na restart życia - to wcisnął guzik. Zazwyczaj skrajny brak odpowiedzialności u człowieka widzisz dopiero kiedy sytuacja jak powyżej ma miejsce. Wcześniej może dawał jakieś sygnały typu nieumiejętność znalezienia stabilnej i dochodowej pracy w Polsce - ale przecież tak to ma połowa społeczeństwa. Jak to się mówi "byle razem do
@Grzabek:

Wcześniej może dawał jakieś sygnały typu nieumiejętność znalezienia stabilnej i dochodowej pracy w Polsce


No i właśnie o tym piszę. Nigdy nie jest tak, że nieodpowiedzialni ludzie są w porządku, aż po prostu w pewnej chwili prawda wychodzi na jaw. Masz od nich cały szereg sygnałów, że coś jest nie tak.
@zajunc: No ale nikt nie jest detektorem wałów. Co Ty oczekujesz od poczciwej karyny która sie cieszy, ze ma chłopa i dwa smrody, ze nagle wyposazy sie w radar na lewych facetów? Ponadto aby wychaczyć z rynku matrymonialnego godnego partnera też trzeba sobą coś reprezentować. Jak po ciązach się rozpasła jak kaszalot to nic dziwnego, ze nie chciał wracać. Tak jak pisałem powyżej - masa czynników, uważam, ze nie mozna jej
@Grzabek:

No ale nikt nie jest detektorem wałów. Co Ty oczekujesz od poczciwej karyny która sie cieszy, ze ma chłopa i dwa smrody, ze nagle wyposazy sie w radar na lewych facetów?


Oni dają jasne sygnały, że są nieodpowiedzialni.

Ponadto aby wychaczyć z rynku matrymonialnego godnego partnera też trzeba sobą coś reprezentować.


No i tutaj Karyna może mieć pretensje tylko do siebie, że było ją stać tylko na nieodpowiedzialnego faceta.

Jak
@zajunc: Ale Ty ostro brniesz w obciążenie kobiety odpowiedzialnością za zło całego świata. Śmiem twierdzić, że w Twoim mniemaniu ofiary gwałtu też są winne bo prowokowały sprawcę?

Nie wiem kim jesteś kolego, nie obraź się, ale mam wrażenie, że troche mało wiesz o życiu. Nie wszystko jest czarno na białym, to, że Tobie sie w zyciu wszystko fajnie układa nie oznacza, że każdy ma tak samo.

Uciekam spać, jutro odpowiedzialnie trzeba
@Grzabek: Jeśli ktoś wiążę się z osobą nieodpowiedzialną, to jest osobą nieodpowiedzialną. Nie uważam, aby społeczeństwo powinno ponosić koszta życia osób nieodpowiedzialnych. Tylko tyle, aż tyle. Daruję sobie odpisywanie na Twoje twierdzenia o gwałcie, bo są one pozbawione sensu. Ja wszystko już wyłożyłem. Dobranoc.