Wpis z mikrobloga

Dziś odbieram zamówionego #triban RC120 z #decathlon To będzie mój pierwszy rower #szosa
Na co zwrócić uwagę przy odbiorze? Decathlon i jego kontroli jakości to dość specyficzny temat dlatego pytam Was doświadczonych rowerowe Mirki, jakie elementy mogą być spier%$#@lone ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) (których początkujący nie zauważy na pierwszy rzut oka)
#rower #rowery #wykoptribanclub
ProblemTrzechCial - Dziś odbieram zamówionego #triban RC120 z #decathlon To będzie mó...

źródło: comment_1600671262UdF7nTeYM0EM5DNuIjfn1l.jpg

Pobierz
  • 40
@Problem_Trzech_Cial:
Zadzwoń najpierw niech dopompują koła do 8 atm, bo taki jest maks. Niech potem to postoi dwie-trzy godziny, jak nie jebnie, to spuść do 6 i jeździj (ale nie zdziw się jak jebnie i tak :D). Przerzutki wyreguluj sam / pogadaj z lokalnym serwisem / albo ciśnij ich niech ustawią aż będziesz zadowolony - bo na start będzie bieda pewnie.
Hamulce pewnie też będą bardzo lekko ustawione.
Zerknij czy kierownica
nie wiem co oni tam pchają i po co


@jszq: żeby się nic nie zapiekło (kombinacja stal-alu chyba się zapieka) i nie trzeszczało ( ͡º ͜ʖ͡º) Najlepiej dawać dedykowaną pastę, a nie smar (do karbonu albo zwykłą), bardzo cieniutką warstwę. Tak samo mostek się często smaruje, bo trzeszczy (u żony w nowym, miejskim rowerze mostek wył jak suka w rui, dopóki nie dałem trochę pasty).