Wpis z mikrobloga

Dzień dobry. Druga część ze spóźnialską. Link do części pierwszej. Rozmowa właśnie trwa więc do niczego jeszcze nie doszło. Czy dojdzie? Może.

Krótko:
Można? Można.
Dotarło do pani z kim tańczy? Dotarło.
Dziękuję.

Żołnierze Stulejkomando i Spermdywizji proszeni o złożenie broni i zaprzestanie stawiania oporu.

Chciałbym jednak zauważyć pewną tendencję, przejawiającą się w komentarzach, która mnie zaciekawiła.

Liczba niebieskich i różowych pasków, którzy stanęli w mojej obronie jest mniej więcej równa. Natomiast znaczna mniejszość różowych i znaczna większość niebieskich mnie ganiło, wyzywało i mnie obwiniało.

Jeśli zliczyć obie grupy i ich przedstawicieli ze względu na płeć to jedna przejawi się stosunkiem bliskim równowagi z lekkim odchyleniem, druga grupa charakteryzuje się ogromną dysproporcją.

Czy to stąd się biorą dysproporcje na rynku towarzyskim? nie wiem, choć się domyślam.

#tinder
źródło: comment_1600607251LCyU5wuWjo4RJerkio7nT1.jpg
  • 119
Mój były robił podobne akcje, jak odbierał mnie z pracy i okazało się, ze musi poczekać 15-20min, bo trzeba kasę przeliczyć drugi raz albo coś się stało nieprzewidywalnego... wiecie kim był? Neurotyczna #!$%@?. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Adexi: porównujesz teraz siebie (kobietę w zadeklarowanym związku) do obcej mi kobiety, co jej nigdy nie widziałem na oczy i która leci w #!$%@??

Przykro mi, ale poczucie twojej wartości
@Ganicjusz: Zrobiłeś i dobrze i zle, bo szanując siebie i swój czas poszedłeś sobie. Jednak to ze laska teraz zabiega o twój czas, pisząc ze godzinę będzie czekać itp płaszczy się przed Tobą wiec już jesteś na pozycji wygranej. I jeśli juz się sobie spodobacie ( mam nadzieje, powodzenia) to twoja podświadomość będzie Ci podpowiadała ze tej dziewczynie bardziej zależy, i wiem ze nawet o tym nie myśląc będziesz traktował ja
@Ganicjusz: raczej twoje podejście przypomniało mi jego foszki i akcje o rzeczy losowe, nieprzewidywalne(bo odbieranie z pracy to jedynie przykład). Dziewczyna ci pisała w trakcie, ze jedzie, ze się spóźni, mogła złe oszacować ile droga jej zajmie dlatego napisała 15min, może uciekł jej autobus bo przyjechał wcześniej. Jakby cie olała i pojawiła się bez słowa na miejscu o 18 to rozumiem rozgoryczenie. A tak to zachowujesz się jak chłop z borderem,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ganicjusz: nie wiem z czym byl problem, laska spóźniła się na spotkanie czego nie wypada robić szczególnie za pierwszym razem i słusznie sie stamtąd zmyłeś, a ze jej zalezy i prosi o jeszcze jedna szanse to na plus i wszystko było ładnie rozegrane
@Ganicjusz: jeżeli baba się spóźniała i ty zamiast czekać to sie zawinąłeś to jesteś moim bohaterem.

Problem w tym, że dla większości facetów zrobienie czegoś takiego oznaczałoby, że dziewczyna by olała sprawę. Dlatego grzecznie czekają.

Ale z drugiej strony jak tolerują jak ona pluje im w twarz to też nie zaruchają, więc Twoje na górze :)
@Ganicjusz: A ja tam uważam, że masz 100% racji. Nienawidzę spóźnialskich. To okazywanie braku szacunku i nieumiejętności organizacji. Należy wyjść z domu na tyle przed czasem aby na miejscu być punktualnie. Od dziecka byłam uczona, że 17:30 to 17:30, a nie 18:00. Poza tym wiele lat pracowałam w banku i jeśli bank miał być czynny od 8:00 to nie otwierałam oddziału o 8:30, bo najnormalniej w świecie otrzymałabym karę gdyby ktoś