Wpis z mikrobloga

Dzień dobry. Druga część ze spóźnialską. Link do części pierwszej. Rozmowa właśnie trwa więc do niczego jeszcze nie doszło. Czy dojdzie? Może.

Krótko:
Można? Można.
Dotarło do pani z kim tańczy? Dotarło.
Dziękuję.

Żołnierze Stulejkomando i Spermdywizji proszeni o złożenie broni i zaprzestanie stawiania oporu.

Chciałbym jednak zauważyć pewną tendencję, przejawiającą się w komentarzach, która mnie zaciekawiła.

Liczba niebieskich i różowych pasków, którzy stanęli w mojej obronie jest mniej więcej równa. Natomiast znaczna mniejszość różowych i znaczna większość niebieskich mnie ganiło, wyzywało i mnie obwiniało.

Jeśli zliczyć obie grupy i ich przedstawicieli ze względu na płeć to jedna przejawi się stosunkiem bliskim równowagi z lekkim odchyleniem, druga grupa charakteryzuje się ogromną dysproporcją.

Czy to stąd się biorą dysproporcje na rynku towarzyskim? nie wiem, choć się domyślam.

#tinder
źródło: comment_1600607251LCyU5wuWjo4RJerkio7nT1.jpg
  • 119
mylisz się, nie jest Polką.


@Ganicjusz: To kurła pisz takie rzeczy od razu. Ja pitole. Po co ominąles tak istotny fakt?
Coś mi takie zachowanie nie pasowało do polki. Jedynym wytlumaczeniem dla mnie bylo to ze ona brzydka a ty uber chad. Ukrainki troche sie inaczej zachowują.
Liczba niebieskich i różowych pasków, którzy stanęli w mojej obronie jest mniej więcej równa. Natomiast znaczna mniejszość różowych i znaczna większość niebieskich mnie ganiło, wyzywało i mnie obwiniało.


@Ganicjusz: jest bardzo dużo fałszywych niebieskich pasków i sporo szarych oprócz tego.
@Ganicjusz: pamiętam jak lata temu miałem podobnie, tylko laska faktycznie jechała z jakiejś wsi xD
O ile pierwsze spotkanie miało być pod znakiem kawy i spaceru o tyle drugie oznaczało już krótki spacer z przystanku do mojego mieszkania ( ͡° ͜ʖ ͡°)