Wpis z mikrobloga

Ktoś to nagrywa?! #!$%@? jesteś #!$%@? człowieku? To jest wszystko normalne, możesz sobie #!$%@? wziąć i się do tego rejdżu spuszczać swoim trzynastoletnim mózgiem bo nie zakładam żebyś... #!$%@? możesz być i nawet i dorosły ale nasrane masz tak we łbie, nagraj se mogę ci to nawet wysłać z dedykacją że jesteś #!$%@? #!$%@? i będziesz sobie to słuchał i się #!$%@? spuszczał i spuszczał #!$%@? jak masz jakieś problemy emocjonalne #!$%@? i #!$%@? lubisz jak ludzie przeklinają to #!$%@? jesteś totalnie #!$%@? to jest #!$%@? debil no #!$%@? #!$%@? ja takich ludzi to mam totalnie w dupie jak koleś jest tutaj po to bo się jara przeklinaniem to ma #!$%@? #!$%@? mózg spójrzmy prawdzie w oczy, niech sobie to #!$%@? nagra niech napisze na maila to mu #!$%@? wyśle jak chce jak najbardziej #!$%@? pozdrowienia #!$%@? jego to jara #!$%@? nie wiem. co to za tekst #!$%@? jego mac z gatunku czy ktoś to #!$%@? nagrał jak matka go może #!$%@?ła #!$%@? w jakieś tam kołysce i mu się mile kojarzy jak go tam wyzywali od #!$%@? i tak dalej i nie wiem czuje się jak w domu jak w swoim prenatalnym okresie to zajebiście

#wonziu #cytatywielkichludzi
E.....n - Ktoś to nagrywa?! #!$%@? jesteś #!$%@? człowieku? To jest wszystko normalne...

źródło: comment_1600410252SAsjj1GAluf06zxwKKazih.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz